Skytech remiksuje Armina van Buurena! Future rave’owa wersja collabu z R3HABem

Pierwszy od 5 lat polski remix utworu Armina van Buurena jest już dostępny. Swoją wersję “Love We Lost” przygotował Skytech.

pdc

Zwycięzca Polish DJs Chart 2021 ma ostatnio ręce pełne roboty. Ze studia Skytecha – bo to o nim mowa – wychodzi w tym roku niemało produkcji. I choć to nie jest takie natężenie nowej muzyki, jak chociażby w lipcu ubiegłego roku (wówczas ukazało się aż 6 jego numerów), to wciąż fani mogą liczyć na niemało nowego. W marcu otrzymaliśmy z rąk Mateusza aż trzy produkcje. Pierwszą z nich było “I Want You” z duetem DJ Kuba & Neitan, zaś drugą – “Zachwyt” z Tymkiem, Maro Music i SI US PLAU. Gdyby jednak ktoś myślał, że to tyle ze strony poznańskiego producenta, jeśli mowa o pierwszym kwartale tego roku, to jest ten ktoś w błędzie.

Polak remiksuje Armina

Równo z wydaniem “Zachwytu”, w sieci pojawił się oficjalny remix Mateusza do “Love We Lost”, collabu na linii Armin van Buuren – R3HAB. Release ten był o tyle zaskakujący, że został on ogłoszony przez samego producenta na zaledwie kilka godzin przed premierą. Było się jednak czym chwalić. Możliwość zremiksowania samego Armina, będącego przecież czołową postacią świata muzyki trance (z którego niejako Skytech się wywodzi) nie przypada byle komu.

Jest o tyle śmiesznie, ze scena na tyle zatoczyła kolo, że mimo, że od trance’ów odszedłem 9 lat temu, to teraz trance’y przyszły po moje brzmienia.

Mateusz Dziewulski aka Skytech

Taka to ironia losu. W każdym razie – otrzymaliśmy od Mateusza to, z czego w ostatnim czasie mogliśmy go dość dobrze poznać. Future rave’owy klimat dodał świeżości dość radiowej aranżacji oryginału, czyniąc z niego materiał gotowy na festiwale. Użyteczność remiksu Mateusza sprawdził w praktyce chociażby sam Armin, grając polski remix na głównej scenie Ultra Music Festival 2022.

Usłyszymy to przed koncertami R3HABa

Kawałek ten z pewnością usłyszymy podczas nadchodzących występów Skytecha – a te już 8 kwietnia w Warszawie i 9 kwietnia we Wrocławiu. Obydwa sety będą rozgrzewką przed występami R3HAB’a. Czego możemy spodziewać się od Mateusza?

Będzie dużo ekskluzywnej muzyki, które nigdy wcześniej nie grałem. Specjalne edity i przedpremierowe tracki – krotko mówiąc będzie ogień!

Mateusz Dziewulski aka Skytech

Trzymamy za słowo, polecając przy okazji polski remix do utworu “Love We Lost”. Z efektem pracy Skytecha możecie zapoznać się poniżej.

pdc

Total
24
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?