Radio Tomorrowland obchodzi czwarte urodziny. Świętuj i wygraj bilety oraz Meet and Greet z ulubionym artystą!

Na 4. urodziny One World Radio, festiwal Tomorrowland szykuje wart uwagi konkurs. Uczestnicy będą musieli mieć dużo czasu i być czujnymi.

silesia beats

Kto słucha radia w obecnych czasach? To pytanie może istnieć w głowach wielu z was. Jednak nadal istnieje zapotrzebowanie na rozgłośnie muzyczne, nawet w takich niszach jak elektronika. Dobrym przykładem na to jest One World Radio od Tomorrowlandu. O jej istnieniu niedawno przypominaliśmy na naszych łamach.

Dodatkowa inicjatywa belgijskiej marki obchodzi właśnie czwarte urodziny. Co z tej okazji radio Tomorrowland przygotowało dla swoich fanów? O tym przeczytacie poniżej.

jay_cluss

Zadanie na cały tydzień

Na czwarte urodziny One World Radio przygotowało wyjątkowe nagrody. Finalista otrzyma dwa pakiety “Magnificent Greens Packages”. Dzięki nim zapewnione będzie uczestnictwo w tegorocznej edycji Tomorrowland dla dwóch osób, wraz z dostępem do dodatkowych atrakcji oraz miejscem na polu namiotowym. Dodatkiem będzie meet and greet, czyli spotkanie z jednym z artystów. W tej puli znajdują się takie aliasy jak Armin van Buuren, NERVO, Sunnery James & Ryan Marciano i Vintage Culture.

ultra

Jednak co trzeba będzie zrobić, by złowić taką nagrodę? Trzeba będzie mieć dużo czasu w ciągu tygodnia roboczego i być czujnym. Od 13 do 17 lutego na łamach One World Radio będą odtwarzane różne utwory od Armina, sióstr NERVO, duetu Sunnery James & Ryan Marciano oraz Vintage Culture. Każde odtworzenie trzeba będzie zanotować, a swoje obserwacje przenieść do specjalnego formularza opublikowanego na stronie Tomorrowlandu ostatniego dnia zabawy. Pierwsza osoba, która wprowadzi poprawną liczbę, wygrywa. Życzymy powodzenia!

Szybki przegląd dziejów

One World Radio to rozgłośnia internetowa prowadzona pod marką Tomorrowland, która swój start miała z okazji 15 lecia festiwalu. Cztery lata temu zachęcano do sprawdzenia projektu audycjami prowadzonymi przez Armina van Buurena czy siostry NERVO. O premierze pisaliśmy poniżej.

silesia beats

Kilkadziesiąt miesięcy działania radia rozwinęło projekt. Na przestrzeni tego czasu, prócz prezentowania muzyki związanej z festiwalem, puszczania urywków z ubiegłych imprez oraz transmisji na żywo z terenu wydarzenia, organizowano wiele ciekawych inicjatyw. Jedną z nich są między innymi cykliczne głosowania, z których są tworzone listy topowych utworów czy specjalne sety tworzone przez gwiazdy elektroniki na rzecz One World Radio.

Prócz cenionych DJi oraz prezenterów, w pewnym momencie do zespołu radia Tomorrowland doszedł Austin Kramer. Aktualnie odpowiedzialny za audycje UNreleased, gdzie prezentuje nadchodzące premiery ze świata EDMu. Wcześniej odpowiedzialny był za budowanie elektronicznych playlist dla Spotify.


foto: Jason Setzer

ultra

jay_cluss

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?