Rampage debiutuje w Amsterdamie! To będzie pierwszy raz basowej marki eventów w Holandii

Belgijska marka imprez z muzyką dubstep i drum n bass po raz pierwszy zawita do Amsterdamu. Kto wystąpi na holenderskim Rampage?

freedom

Belgia – w odróżnieniu od Holandii – nie jest aż tak mocno utożsamiana z taneczną elektroniką. Nie znaczy to jednak, że nie dzieje się tam nic. Wręcz przeciwnie – to właśnie z Belgii pochodzi Tomorrowland, zaś fani basowej muzyki wysoko cenią sobie markę Rampage, made in Belgium właśnie. Mimo wieloletniego stażu, czołowa europejska impreza z dubstepem i drum n bassem jeszcze nie zdążyła zawitać do holenderskiego sąsiada. Ten stan rzeczy zmieni się już wkrótce.

Dwa dni pełne połamańców

Belgijska marka rusza w trasę ze swoimi charakterystycznymi efektami oraz projektami scenicznymi. Oczywiście nie zabraknie jakościowego lineupu. Szczególnym punktem w programie będzie występ… drum and bassowej, 15 częściowej orkiestry. Poza Polyphonic 4 i 5 listopada w AFAS Live usłyszymy takie aliasy jak:

Dimension
Fox Stevenson (jako gość specjalny)
Kanine
SASASAS (+ goście w secie “Past, Present, Future”)
Holy Goof
Funtcase (Drum&Bass set)
Murdock
Problem Central
Voltage b2b My Nu Leng
AC13
Andromedik b2b Used
Grafix
Amplify b2b Bare Up
Ruth Royall
Lenizz b2b Styke

Impreza pełna współprac

Rampage w Amsterdamie zaprosiło do wspólnego działania marki rozpoznawalne wśród fanów bassowych brzmień. Na pewno nie zabraknie gatunków takich jak dubstep, drum and bass, bassline czy UK Bass. Oprócz wcześniej wymienionych 20 projektów nie zabraknie setów w formie showcase i występów kolektywów, a wśród nich:

  • Born On Road feat. Aries, Kelvin 373 & Selecta J Man
  • Run In The Jungle showcase feat. T>I b2b Critical Impact b2b D*MINDS

Osobno wyróżniono artystów występujących pod marką Next Level Dubstep we współpracy z kolektywem Give It Dub. To pod ich patronatem zagra showcase Dublock w składzie: Hebbe b2b Substrada. Prócz tego wspólne występny Lost b2b Hamdi, Nicon b2b Nvrmnd oraz solowo Reso, Tmsv i MC Dart.

Swoje siły też połączyło Dub Valley i Ignition. Pod ich szyldem zobaczymy: Azabim b2b Bizo, Bvssic, Canna, Dr. Ushuu, Elle Rich, Madcore b2b SHRQ b2b Glockz, Poklypz, Twophazed oraz Tetrix Bass b2b Tiigers.

Bilety szybko znikają

VIPów na tę chwilę już nie można kupić (przynajmniej w I puli). Jednak normalne, a zarazem tańsze wejściówki są jeszcze dostępne. Za jeden dzień bassowej zabawy zapłacimy ok. 200 zł, a wejście na cały weekend to cena ok. 380 zł. Wszystkie bilety dostępne są na tej stronie.

freedom

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?