kontakt

Często fani alternatywnych brzmień nie zaglądają do EDMowego ogródka. To powoduje sytuacje, w których są sceptycznie nastawieni do współprac z producentami reprezentujących ten gatunek. Jednak nie tym razem! W przypadku nowej produkcji od REZZ i PVRIS fani pozytywnie podchodzą do ich nowego, wspólnego materiału. Co wynikło z tej współpracy?

Wspólny utwór

W ramach kolaboracji kanadyjskiej producentki i amerykańskiego rockowego zespołu powstał utwór o nazwie “Sacrifal“. Bardzo możliwe, że ta produkcja znajdzie się na nowym albumie REZZ, jednak nie zostało to potwierdzone. Artyści zapowiedzieli premierę nowego wydawnictwa na swoich social mediach, publikując krótki filmik.

Jak czytamy w notce przesłanej do mediów przez twórców, track opowiada o poświęceniu się miłości – nawet, jeśli wszyscy dookoła twierdzą, że to błąd. Track ukazał się na początku lutego i możecie go przesłuchać poniżej.

Kim są PVRIS?

PVRIS, jak już wspominaliśmy wcześniej, jest amerykańskim zespołem, którego muzyka zaliczana jest do gatunków takich jak m.in. rock alternatywny, synth-pop, electropop czy pop rock. Aktualnie tworzą go wokalistka Lynn Gunn i gitarzysta Brian MacDonald. Pod obecną nazwą (wcześniej pisaną jako Paris) wspólnie działają od 2012 roku. Na swoim koncie mają trzy albumy. Ostatni z nich, noszący tytuł “Use Me, według krytyków czerpie inspiracje z muzyki EDM/dance.


foto: Rukes

kontakt