REZZ wyda w tym roku swój trzeci album. Artystka potwierdziła datę premiery i tracklistę ,,Spiral”

Po trzech latach przerwy w wydawaniu albumów, REZZ powraca z długo wyczekiwanym “Spiral”, który ukaże się już 19 listopada tego roku.

pdc

Pod aliasem REZZ kryje się Isabelle Rezazadeh, czyli kanadyjska DJka i producentka muzyczna. Szerzej znana jest na amerykańskim rynku, ale coraz więcej możemy o niej usłyszeć również w Europie. W tegorocznym rankingu Dj Mag Top 100 Djs zajęła 45. pozycję, co oznacza awans o 12 oczek względem wyniku z 2020 roku. Na swoim koncie zgromadziła już dziesiątki milionów streamów, a także występowała na najlepszych festiwalach na całym świecie. W tym roku mogliśmy usłyszeć ją na EDC Las Vegas, a także w słynnym amfiteatrze Red Rocks, gdzie zaprezentowała swoje własne show REZZ Rocks III.

Nie można zapomnieć o jej długo wyczekiwanym collabie z deadmau5em, który ukazał się w tym roku. Mowa o ,,Hypnocurrency”, który to szybko stał się jednym z jej najczęściej odtwarzanych utworów na Spotify, przekraczając ponad 13 milionów odtworzeń.

Do tej pory udało jej się wydać dwa albumy: “Mass Manipulation” w 2017 roku (za który zdobyła nagrodę JUNO dla najlepszego albumu muzyki elektronicznej roku) i “Certain Kind of Magic” w 2018. Oba w wytwórni mau5trap, której właścicielem jest wcześniej wspomniany deadmau5. Po trzech latach oczekiwania producentka powraca ze swoim trzecim albumem studyjnym.

Jeszcze w tym miesiącu

Jak ogłosiła REZZ na swoich social mediach, album „Spiral” ukaże się 19 listopada w RCA Records. Artystka skomentowała, że przygotowany materiał ,,zaprezentuje rozwiniętą wersję” jej muzyki. Oprócz daty premiery, producentka podzieliła się z fanami również tracklistą, na której znalazło się jedenaście utworów:

 • ,,Chemical Bond” z Deathpact
 • ,,Let Me In” z fknsyd
 • ,,Levitate”
 • ,,Sacrificial” z PVRIS
 • ,,Paper Walls” z Metric
 • ,,Spun”
 • ,,Out Of My Head” z Shadow Cliq
 • ,,Taste Of You” z Dove Cameron
 • ,,Vortex” z Peekaboo
 • ,,Time”  z EDDIE
 • ,,Breathe” z Fortress of Graves

Za pośrednictwem strony spiral-vision.com, już teraz można uzyskać dostęp do fragmentów utworów „Levitate”, „Out Of My Head” i „Spun”. Szczególną uwagę przykuwają kooperacje z Peekaboo i PVRIS, a także z Dove Cameron. Niestety, na albumie nie pojawi się numer mający być rezultatem potwierdzonej na Twitterze współpracy REZZ z Seven Lions. Wychodzi na to, że fani będą musieli na niego jeszcze trochę poczekać.

Trasa również potwierdzona

REZZ ogłosiła też, że na początku 2022 roku wyruszy w trasę promującą nowy album po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Podczas występów dołączą do niej – w zależności od lokalizacji: Eprom, Of The Trees, Wreckno, Kasablanca, Kill Script, A Hundred Drums i Canabliss.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?