robbie seed Digital Vision

Polsko-mołdawska przyjaźń kwitnie. Robbie Seed i Digital Vision z kolejnym wydaniem u Andrew Rayela

Młoda siła polskich twórców muzyki trance w wysokiej formie. Robbie Seed i Digital Vision po raz kolejny odwiedzają label inHarmony.

pdc

Polska scena muzyki trance ma się całkiem dobrze, wszak to chyba jeden z najpopularniejszych gatunków elektroniki w naszym kraju. Duża popularność sprawia, że nie brakuje rodzimych producentów, którzy coraz śmielej radzą sobie na światowej scenie. Doskonałym przykładem jest choćby Damian Strugarek aka Robbie Seed, który w ubiegłym roku zrobił duży szum. Teraz poznański producent zaczyna rok od kolejnej współpracy z innym rodakiem – Digital Vision.

Długa przyjaźń

Za aliasem Digital Vision stoi Dawid Pacholarz, który dopiero zaczyna przygodę pod nowym pseudonimem. Wcześniej swoje produkcje wydawał jako Dave Shifting. Wspólnie z Damianem panowie tworzyli jeszcze projekt Sky Motion, który radził sobie całkiem dobrze. W 2019 roku Dawid postanowił się jednak skupić na upliftingowych brzmieniach i od tego momentu wydaje już jako Digital Vision. Przyjaźń panów nadal trwa, mimo iż Damian na co dzień mieszka w Poznaniu, a Dawid – w Niemczech.

Z Damianem znamy się od 2007 roku. Razem postanowiliśmy uczyć się metodą prób i błędów, jak tworzy się muzykę. Nasze początki były naprawdę dobre, bo już po roku wspólnego tworzenia wydaliśmy kawałek w Vandit (label Paula van Dyka), mieliśmy super support od najlepszych DJów i producentów. Nie wydawaliśmy kawałków regularnie, mieliśmy przerwy w robieniu muzyki, ale Damian zmotywował mnie do roboty i utwory powstają nowe co chwile.

Dawid Pacholarz aka Digital Vision

Andrew Rayel docenia

Utwór “I Choose You” to najnowsza propozycja od obu panów. Wokalnie na niej udzieliła się That Girl, z którą Polacy mieli okazję już wcześniej współpracować. Jak powiedział nam Damian, z Tanyi zna się już prawie trzy lata i planuje z nią na ten rok kilka wydań. Pierwszym z nich jest właśnie wspólny utwór z Dawidem, który nam nieco opowiedział o procesie twórczym “I Choose You”.

Każdy z nas osobno zrobił już utwór z That Girl. Później wpadliśmy na pomysł zrobienia remixu do utworu Damiana z Tanyi, który nazywał sie “Come Alive”. Nasz remix miał naprawdę niezła listę supportow i byliśmy nieźle zaskoczeni. Postanowiliśmy w końcu razem cos skomponować. Tanyi kawałek bardzo się spodobał i postanowiła nagrać nam emocjonalny wokal z przemyślanym tekstem. Utwór wysłaliśmy do Andrew Rayela i zaowocowało to wydaniem w jego labelu inHarmony.

Dawid Pacholarz aka Digital Vision

Guest mix

Robbie Seed to w ostatnim czasie stały bywalec labelu inHarmony, za którym stoi Andrew Rayel. W minionym rok poznański producent wydał tam aż 5 utworów. Jak by tego było mało, Damian wraz z mołdawskim producentem stworzył utwór Stars Collide, który został doceniony przez fanów muzyki trance. Znalazł się on bowiem na 4. miejscu w zestawieniu Tune Of The Year wybieranym przez słuchaczy kultowego A State Of Trance.

Teraz trzydziestolatek został zaproszony do nagrania godzinnego guestmixu w audycji Mołdawianina “Find Your Harmony”. Co ciekawe, w tym samym odcinku premierę miał utwór innego polskiego twórcy – Matta Bukovskiego. Cały trzygodzinny epizod można odsłuchać poniżej.

pdc

Total
23
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?