kontakt

Pod koniec ubiegłego roku pisaliśmy na naszych łamach o SAGA Festival. Nowy rumuński event miał łączyć śmiesznie tanie bilety i potężny lineup. Pierwsza edycja miała odbyć się w Bukareszcie w pierwszych dniach czerwca. Jednak po czasie, z powodu COVID-19, została ona przeniesiona na wrzesień. Jak pokazał czas, nawet taki zapas czasowy nie pomógł – przez co organizatorzy musieli podjąć decyzję o odwołaniu imprezy.

Nowa data SAGA Festival

Nowa data to 4-6 czerwca 2021 roku. Miejsce pozostaje bez zmian – a więc Izvor Park w stolicy Rumunii. Zmianom może ulec z kolei lineup (którego tegoroczny skład znajdziecie pod tym linkiem). Włodarze eventu zapewniają, że będą starać się ustalić na przyszły rok lineup nieodbiegający zbytnio od tegorocznego. Jednakże – jak nietrudno się domyślić – nie w każdym wypadku będzie to możliwe.

Istnieje możliwość pełnego zwrotu biletu – pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 30 dni. Można także je zostawić, do czego zachęcamy – szczególnie, jeśli zakupiliście je z jednej z pierwszych pul sprzedażowych. Gwoli przypomnienia – na samym początku trzydniowy karnet kosztował w przeliczeniu na złotówki niecałe… 100 zł.

Pełną treść oświadczenia organizatorów znajdziecie poniżej.

To był rok, który miał oznaczać debiut czegoś naprawdę wyjątkowego – pierwszy duży festiwal muzyczny w Bukareszcie. SAGA miała się rozpocząć.

Sprawy roku 2020 przyjęły bardzo nieoczekiwany obrót i nie mogliśmy przewidzieć, w jaką podróż ten rok nas zabierze. To nie jest przyszłość, z którą każdy z nas chciał się zmierzyć, ale naszym głównym celem zawsze będzie dobro naszych fanów, zespołu, artystów, partnerów i wszystkich zaangażowanych w festiwal.

Z ciężkim sercem, mimo naszych ambicji, nadziei i starań w ostatnich miesiącach, musimy ogłosić, że SAGA nie rozpocznie się w tym roku. Choć trudno to zaakceptować, będziemy musieli trochę poczekać, zanim wszyscy będziemy mogli cieszyć się tą rewolucyjną, nową koncepcją muzyczną w sercu Bukaresztu.

Premierowa edycja SAGA Festival odbędzie się w dniach 4, 5 i 6 czerwca 2021 r. w Izvor Park w Bukareszcie. Z niecierpliwością czekamy na jak najszybsze podanie naszego nowego lineup’u i więcej informacji o tym, czego możecie spodziewać się po debiucie. Nasza miłość do dzielenia się z Wami niezapomnianymi wrażeniami muzycznymi pokona każdą przeszkodę i nie możemy się doczekać, aby znów być razem, kiedy znów będzie to bezpieczne.

Wszystkie karnety na 2020 rok będą ważne w edycji 2021. Posiadacze obecnego biletu otrzymają wiadomość e-mail z dalszymi instrukcjami dotyczącymi żądania zwrotu kosztów lub wykorzystania biletu w przyszłym roku.

Jesteśmy w tym razem. Bądźcie bezpieczni, dbajcie o siebie nawzajem, i do zobaczenia w 2021 roku na premierowej edycji festiwalu muzycznego wykraczającego poza Twoje najśmielsze marzenia.

SAGA Festival

kontakt