SAGA Festival stawia na Techno. Niemal 20 nazwisk w trzeciej fazie lineup’u!

Poznaliśmy trzecią fazę lineup’u pierwszej edycji rumuńskiego SAGA Festival. Do grona artystów dołączyli m.in. Timmy Trumpet czy Laidback Luke.

kalendarz

W Rumunii mamy kolejnego kandydata do miana jednego z najciekawszych festiwali EDM w Europie. Pierwsza edycja SAGA Festival odbędzie się w pierwszy weekend czerwca w stolicy kraju – Bukareszcie. To, co przede wszystkim może przykuwać uwagę, to bardzo niska cena biletów, która w przedsprzedaży wynosiła tylko… 21 euro. Wszystko wskazuje na to, że UNTOLD czy Neversea będą mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Taki wniosek mieliśmy już przy pierwszych dwóch ogłoszeniach lineupowych, w ramach których potwierdzono występy takich artystów, jak Don Diablo, Marshmello, Tiesto, Alan Walker czy też Disclosure. Teraz czas na kolejne informacje.

Dużo undergroundu

W trakcie trzydniowej imprezy do słonecznego Bukaresztu zawitają takie gwiazdy jak Timmy Trumpet, Laidback Luke, Dash Berlin, Sunnery James & Ryan Marciano czy też Vini Vici. Organizatorzy skupili się jednak na wszystkich fanach mniej komercyjnych gatunków – bowiem 2/3 ogłoszonych dziś nazwisk dotyczą właśnie klimatów tech house i techno. Undergroundową część lineupu otwierają między innymi ARTBAT, Joris Voorn, Adam Beyer, a także Kolsch. Wszystkie dotychczas ogłoszone gwiazdy znajdziecie poniżej.

kalendarz


SAGA Festival 2020 – 3. faza lineupu

Alan Walker
Disclosure
Don Diablo
Marshmello
Tiesto
Timmy Trumpet
Vini Vici
Zara Larsson

Dash Berlin
Faithless DJ Set
Laidback Luke
Meduza
Sam Feldt LIVE
Sigala
Sunnery James & Ryan Marciano

Adam Beyer
ADIN
ARTBAT
Chris Liebing
Denis Sulta
Enrico Sangiuliano
Joris Voorn
Kevin de Vries
Kölsch
Len Faki
Reinier Zonneveld LIVE
Sven Väth

kalendarz


Pierwsze szczegóły scen

Już w pierwszych ogłoszeniach dowiedzieliśmy się, że na pierwszej edycji SAGA Festival zobaczymy aż pięć scen. Ich wygląd i nazwy pozostawały owiane tajemnicą aż do teraz. Na końcu filmiku, który znajdziecie powyżej, możemy zobaczyć mapkę prezentującą Park Izvor, czyli teren imprezy. Zostały na niej zaznaczone wszystkie planowane sceny. Będą nawiązywać one stylistyką do takich miejsc jak: Cyrk, Zoo, Biblioteka, Teatr oraz Zamek. Jak całość zaprezentuje się na żywo? O tym przekonamy się już w pierwszy weekend czerwca.

Co ważne – do sprzedaży trafiła trzecia pula karnetów w wersji zwykłej oraz pierwsza pula karnetów VIP. Ceny BARDZO przystępne, jak na dotychczas ogłoszone nazwiska – a szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
33
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?