Your Ghost Production

W ubiegłym miesiącu na naszych łamach ukazał się pierwszy odcinek serii Shining Beats Podcast. W dziewiczym epizodzie nie brakowało atrakcyjnego kontentu, i wcale nie jesteśmy nieskromni – wszak kolektyw FRKNTN był gwarancją wielu ciekawych opinii okraszonych sporą dawką humoru. O tym, jak było w lutym, możecie się przekonać poniżej.

Gościem marcowego odcinka Matt Bukovski

Tymczasem mamy już końcówkę marca – i tak się składa, że równo miesiąc po publikacji pierwszego odcinka, planowo prezentujemy drugi. Tym razem w czarno-pomarańczowym studiu radia UJOT FM pojawił się Matt Bukovski, jedna z bardziej cenionych postaci polskiej sceny muzyki trance oraz twórca kanału Surrounded Audio. Materiał został nagrany na początku marca, więc za wiele na temat koronawirusa nie rozmawialiśmy – ale istotnych kwestii nie zabrakło. Wśród nich chociażby najnowsze produkcje warszawskiego producenta, jego kanał z poradnikami dla innych twórców, a także… powiązania muzyki Trance z Disco Polo. Dla niecierpliwych – fragment dotyczący tego aspektu rozpoczyna się w 39 minucie i 38 sekundzie materiału.

W sumie mamy dla Was niemal godzinny materiał, który można posłuchać na Spotify lub obejrzeć na YouTube.

Kogo chcielibyście zobaczyć w kwietniu?

Jako, że ten podcast jest robiony przede wszystkim dla Was, chcemy wiedzieć, kogo widzielibyście w kolejnych epizodach. Mamy plany na kilka kolejnych odcinków, jednak właśnie dzięki Waszym sugestiom możemy dowiedzieć się, kogo opinii na temat muzyki elektronicznej jesteście ciekawi. Swoje propozycje zostawiajcie na naszej Facebook’owej grupie, do której warto dołączyć, o ile jeszcze tego nie zrobiliście.

Your Ghost Production