Tego nie spodziewał się nikt – Showtek i… Gammer ze wspólnym numerem

Bracia Janssen próbują zupełnie nowych rzeczy – ich najnowsze ID zdaje się być dubstepową bombą, przy której tworzeniu pomógł im Gammer.

silesia beats

W ostatnim roku o duecie Showtek zrobiło się dosyć cicho. Co prawda wydali oni kilka utworów, lecz nie spotkały się one z tak sporym zainteresowaniem, jak przykładowo “Booyah”. Jak się okazuje, była to cisza przed burzą – bowiem niemałym zaskoczeniem okazała się najnowsza zapowiedź na Instagramie braci Janssen. Przedstawia on ich najnowsze ID, w żaden sposób nieprzypominające wcześniejszych utworów Holendrów.

Współtwórcą tego dzieła jest Matthew Lee – dobrze znany w dubstepowym świecie producent o pseudonimie Gammer. Brytyjczyk znany jest z takich utworów, jak: Party Don’t Stop, Stay Young, Forever czy chociażby The Drop, który często w swoich setach gra DJ Snake.

jay_cluss

Całej pikanterii dodaje jeszcze ironiczny tytuł tego bangera. Jeśli wierzyć doniesieniom, ma on nosić nazwę “EDM Sucks“. I poza słowami “Roses are red, violets are blue” nie wiadomo na razie nic więcej. Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalną premierę, która – jak możemy przeczytać w opisie zapowiedzi – odbędzie się wkrótce.

ultra

Dla tych zacierających już ręce – poniżej przedstawiamy fragment ID:

foto: Insomniac

silesia beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?