Sigala wydaje swój debiutancki album. Solidna porcja słońca prosto z UK!

kalendarz

Chyba nikt nie spodziewał się tak nagłego załamania pogody. Letnia aura zmieniła się z dnia na dzień w jesienną pluchę, którą kojarzymy bardziej z listopadem. Jednak w muzyce najlepsze jest to, że niezależnie od warunków za oknem potrafi wytworzyć konkretne emocje. Jednym z producentów, który potrafi swoimi produkcjami przekierować myśli słuchacza właśnie w stronę letnich miesięcy jest Bruce Fielder, brytyjski producent znany szerszej publiczności jako Sigala.

O tym panu mogliśmy usłyszeć po raz pierwszy w 2015 roku, kiedy to światowe listy hitów zaczął podbijać singiel “Easy Love“, który powstał w akcie frustracji i… po wypiciu sześciopaka Desperadosa. Dalej poszło już z górki – dwudziestoczteroletni Brytyjczyk ma już na swoim koncie utwory z takimi postaciami, jak Craig David, Ella Eyre, Paloma Faith czy DJ Fresh; zaś praktycznie każdy wypuszczony przez Bruce’a singiel staje się z marszu radiowym hitem.

kalendarz

Artysta, który dwa tygodnie temu wystąpił podczas darmowej imprezy w warszawskim klubie The View, postanowił zebrać swoją dotychczasową twórczość w jedną całość, dokładając do tego kilka nowych produkcji – w taki sposób powstał debiutancki album producenta pod nazwą “Brighter Days“, który na rynku wydawniczym ukaże się już jutro!

kalendarz

Krążek nie zaskoczy chyba nikogo – dostajemy bowiem solidny ładunek pozytywnej energii i przyjemnych melodii, łatwo wpadających w ucho. Tracklista, licząca w sumie szesnaście utworów, zawiera – jak wspomnieliśmy – zarówno znane przeboje pokroju “Easy Love”, “Sweet Lovin'” oraz “Lullaby”, jak i sześć premierowych propozycji, w których przygotowaniu udział wzięli m.in. Kylie Minogue, Shaun Frank, Cheat Codes oraz Kodaline. Pełną listę zaangażowanych artystów, wraz z tracklistą, znajdziecie poniżej.

sunrise

Jesteśmy bardzo ciekawi tych sześciu premierowych produkcji. A, że warto przypominać sobie także te starsze i sprawdzone utwory, to tym bardziej warto będzie rozpocząć weekend od odsłuchu debiutanckiego materiału Sigali. Nawet pogoda w naszym kraju dopasowała się do daty premiery – na przeważającym obszarze Polski świecić będzie słońce!

 

 

kalendarz

kalendarz

 

 

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?