Sikdope powraca do wytwórni Tiësto! Oto nowy singiel Polaka pt. “Better”

Polski towar eksportowy na scenie basowej otwiera 2022 rok wydaniem w Musical Freedom. Tak brzmi Sikdope w nowym singlu pt. “Better”!

PDC

Grunt to dobrze wejść w rok – takie założenie najpewniej przyjął sobie Sikdope, jesli chodzi o ostatnie działania. 2022 rok zanosi się bowiem na naprawdę ciekawy w wykonaniu polskiego towaru eksportowego na światowej scenie muzyki basowej. Jeszcze w 2021 roku otrzymaliśmy już trzeci Resolutions Mix z masą niewydanych kawałków. Z kolei całkiem niedawno Dawid został ogłoszony jednym z artystów niemieckiego festiwalu Parookaville. Do tego brakowało już tylko pierwszego release’u w 2022 – na który zresztą długo czekać nie musieliśmy.

Powrót do labelu Tiesto

W ostatni piątek stycznia ukazał się bowiem pierwszy w tym roku utwór w ramach projektu Sikdope. Kawałek zatytułowany “Better” jest hybrydą kilku nurtów EDMu. Mamy więc wiodący bass house, ale także niemało popularnego obecnie future rave’u. Nie brakło także charakterystycznych dla Dawida brzmień, które w mniejszy bądź większy sposób do znalezienia są w niemal każdym jego singlu.

emuze.me

“Better” zostało wydane nakładem Musical Freedom – wytwórni, którą zawiaduje sam Tiësto. Sikdope powraca tam po dwudziestomiesięcznej przerwie. Ostatnim kawałkiem wydanym u Tijsa przez reprezentanta Koszalina było “Fly With You”, mocny collab z amerykańskim twórcą o pseudonimie ALRT.

Możemy spodziewać się wielu nowości

Plany Dawida na 2022 rok z pewnością są ciekawe. Wskazywać może na to wspomniany już wcześniej trzeci epizod “Resolutions Mix”. Właśnie tam – oprócz “Better” – mogliśmy usłyszeć jeszcze trzy niewydane numery Polaka. Kto wie, być może zostaną one wydane nakładem głównego labelu Spinnin’ Records – a więc tam, gdzie aż trzy jego ubiegłoroczne single.

PDC

Jeszcze cieplutką nową propozycję od Sikdope’a możecie sprawdzić poniżej.

emuze.me

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?