Sikdope z zaskoczenia prezentuje nowy singiel. Jest ostrzej niż w poprzednich numerach!

Utwór “Follow” został wydany bez większych zapowiedzi jako free download. Nowy singiel Polaka jest bardziej agresywny, niż poprzednie jego wydawnictwa.

kalendarz

Sikdope w ciągu ostatnich lat zyskał sporą popularność wśród fanów mocniejszych odmian EDM – dlatego też wcale nie dziwi jego obecność w lineupie odbywającego się na początku października w Niemczech Blacklist Festival (w ramach b2b z Ghastly’m). W tym roku pozycja Dawida Kabacińskiego na polskiej scenie klubowej się umocniła – a to wszystko w głównej mierze dzięki collabowi z Tiesto, choć spory wpływ miały wydania w Spinnin’ Records, z czego ostatnie z nich miało miejsce półtora miesiąca temu.

Jak się okazuje, Polak nie zamierza zwalniać tempa i prosto ze Stanów Zjednoczonych emituje w świat swój nowy singiel, który towarzyszył już jego występom od jakiegoś czasu. Wydane własnym sumptem i bez szerszych zapowiedzi “Follow” jest zdecydowanie bardziej agresywnym utworem w porównaniu do tych zaprezentowanych poprzednio – i w naszej opinii tu stoi przewaga nad przykładowo “My Whistle” czy “Raindrops”.

emuze.me

Utwór został opublikowany jako free download i już teraz możecie go znaleźć zarówno na Spotify, jak i na Soundcloudzie – a jeśli chcecie usłyszeć Dawida na żywo na swojej rodzimej ziemi, to zapiszcie sobie datę 12 października – właśnie wtedy Sikdope wystąpi w katowickim Energy 2000.

emuze.me

ultra

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?