Znamy pełny lineup Blacklist Festival 2019. Ponad 40 artystów, w tym czołówka sceny basowej (+ Sikdope)

Największy halowy event z bass music w Niemczech już 2 października. Pierwsza edycja Blacklist Festival stawia poprzeczkę wysoko pierwszorzędnym lineup’em.

sunrise

Ci, którzy postanowili zasmakować EDMowych festiwali w wydaniu niemieckim, zdają sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością (w odróżnieniu od polskich eventów, nad czym ubolewamy) cieszy się tam szeroko rozumiane bass music. Na głównych scenach takich imprez, jak Parookaville czy New Horizons Festival nie brakuje trapowych i dubstepowych tuzów, których występy są dobrze odbierane i – co najistotniejsze – rozumiane przez publikę.

Spory wpływ na popularyzację takiego grania na zachód od Odry ma także znany ze zwariowanych imprez w kultowym klubie Bootshaus team Blacklist, który postanowił pójść o krok dalej. Czym przecież przy klubowych imprezach i hostowaniu scen na wielogatunkowych festiwalach EDM jest takie wyzwanie, jak organizacja – jak sami twórcy określają – największego halowego eventu z bass music?

kalendarz

Z czymś takim będziemy mieli do czynienia już 2 października, a więc za 2 tygodnie – w Turbinenhalle Oberhausen odbędzie się bowiem pierwsza edycja Blacklist Festival. O tym wydarzeniu pisaliśmy już jakiś czas temu z racji zabookowania tam jednego z polskich producentów – Dawid Kabaciński aka Sikdope, jako jeden z headlinerów, zagra set b2b z Amerykaninem o pseudonimie Ghastly. Teraz już znamy cały lineup, który zapowiada się naprawdę niesamowicie.

kalendarz

Oprócz wymienionej już pary, za deckami pojawią się między innymi Flux Pavilion, Joyryde, Zeds Dead, Modestep, LNY TNZ oraz Holy Goof. W sumie skład artystów liczy aż 43 DJów i producentów, grających trap, dubstep, bass house, hardstyle i innne gatunki wyczerpujące definicję bass music.

Pełna lista artystów prezentuje się następująco:

sunrise

Bilety na to wydarzenie cały czas są dostępne w cenie około 50 euro – znajdziecie je O tym wydarzeniu pisaliśmy już jakiś czas temututaj.

Na koniec jeszcze jeden akcent związany z brandem Blacklist – bowiem właśnie ci państwo planują pojawić się ze swoją imprezą także na Amsterdam Dance Event. Pod ich banderą zostanie zorganizowana impreza GUD VIBRATIONS – a więc projektu, za którym stoją Slander i NGHTMRE. 16 października w amsterdamskim klubie De Bajes – oprócz gwiazd wieczoru – wystąpi także… Eryk Kowalczyk, znany jako Xilent. Więcej informacji na temat tego eventu znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?