Sikdope gościem w audycji Tiësto. Guestmix wypełniony nowościami!

Dawid Kabaciński podczas swojego gościnnego występu u Tijsa zaprezentował dużo nowej muzyki, w tym swój nadchodzący singiel!

kalendarz

Przez 12 lat działalności, podcast Tiësto – Club Life – wyrobił sobie naprawdę mocną markę. Od 2007 roku audycja gwarantuje przegląd nowości ze świata EDM, a także gościnne występy DJów i producentów z całego świata, w tym także z Polski – pojawili się tam chociażby Tom Swoon czy Sikdope, który w ubiegły piątek pojawił się w 619. odcinku programu.

Dawid Kabaciński – bo tak nazywa się twórca eventowych killerów, takich jak “My House” czy “Snakes” – zaprezentował w show Holendra piętnastominutowy guestmix, którego tracklista składa się w większości z niewydanych jeszcze utworów.

kalendarz

Jeden z nich w szczególności powinien zwrócić naszą uwagę – chodzi o przedostatni numer, nazywający się “Rave“. Track, będący swoistym powrotem do brzmień z wczesnych lat dziewięćdziesiątych, kojarzonych z ówczesną kulturą rave, pojawił się kilka dni temu na Facebook’u artysty, a także na naszej grupie.

ultra

Według informacji potwierdzonych na portalu 1001tracklists, utwór ten zostanie już wkrótce wydany nakładem Musical Freedom – labelu holenderskiej legendy muzyki elektronicznej. Będzie to swoisty powrót Polaka do tej wytwórni – wszak w portfolio producenta widnieją dwa single tam wydane – “I’m Back” z 2016 i “Old School” z 2017 roku.

Warto przy okazji wspomnieć, że “Rave” jest grane podczas występów Holendra już od kilku miesięcy. Poza tym – fakt pojawienia się Dawida w podcaście Tijsa także ciężko pojmować w kategoriach przypadku. Nie jest to też pierwszy występ Polaka u szóstego najpopularniejszego DJa/producenta 2018 roku wg rankingu DJ Mag – Sikdope’a możemy bowiem odnaleźć w 497. epizodzie audycji.

kalendarz

Najnowszy odcinek Club Life, w którym gościnnie pojawiła się jedna z mocniejszych postaci polskiej sceny EDM, ale także Nora En Pure, możecie sprawdzić poniżej – zaś tracklistę odnajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?