Skrillex i Boys Noize (ale nie jako Dog Blood) z nowym trackiem. Na wokalu Ty Dolla $ign

“Midnight Hour” – tak nazywa się kolejna kolaboracja na linii Skrillex – Boys Noize. Tym razem do współpracy zaprosili amerykańskiego rapera Ty Dolla $ign.

sunrise

Chyba nikt nie spodziewał się, że rok 2019 będzie ze strony Skrillexa tak bogaty w nową muzykę. Amerykanin zazwyczaj sporadycznie wydaje swoje utwory, a tymczasem rozkręcił się nam na dobre. Nie tak dawno temu Sonny wydał składającą się z dwóch utworów EP-kę “Show Tracks, natomiast jeszcze wcześniej Amerykanin zaprosił do współpracy TroyBoi’a – a efektem tejże był energetyczny singiel “War Cry. W tym roku do żywych po aż sześcioletniej przerwie powrócił także Dog Blood – projekt tworzony w duecie z niemieckim producentem o pseudonimie Boys Noize. Ta interkontynentalna kolaboracja ma właśnie swoją kolejną część.

Podczas tegorocznego Ultra Music Festival, w trakcie występu duetu, na scenie pojawił się dobry znajomy Sonny’ego – Ty Dolla $ign.

kalendarz

Panowie współpracowali w tym roku na jednym tracku już dwukrotnie, lecz wtedy zaprezentowali coś zupełnie nowego. Na oficjalną wersję hitowego collaba przyszło nam trochę poczekać, ale cierpliwość popłaca – bowiem na YouTube’owym kanale popularyzatora muzyki brostep pojawił się już wyczekiwany track zatytułowany “Midnight Hour“.

ultra

Co ciekawe, Sonny i Alexander postanowili podpisać się pod tym numerem swoimi aliasami, separując niejako nowy singiel od dotychczasowej wspólnej twórczości. Dziwi to chociażby z racji tego, że nowa kompozycja stylistycznie przypomina to, co mogliśmy usłyszeć na EP-ce “Turn Of The Lights”, którą wydali właśnie pod aliasem Dog Blood.

Zachęceni? No to sprawdzajcie ten track już teraz – odnośnik do odsłuchu poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?