Skrillex wraca do gry na dobre! Amerykanin z zaskoczenia wydaje nową EPkę

Dobra passa wydawnicza Skrillexa trwa w najlepsze – już dzisiaj swoją premierę ma nowa EPka Amerykanina, w której skład wchodzą dwa utwory.

silesia beats

Skrillex przez ostatnich kilka lat nie należał do grona artystów przesadnie płodnych. Jednak w ostatnich miesiącach wokół Amerykanina zaczęło dziać się więcej – rzecz jasna pod względem wydawniczym.

Całkiem niedawno dostaliśmy komercyjny kawałek wydany wspólnie z gwiazdą muzyki pop Edem Sheeranem oraz o wiele bardziej festiwalowy numer “WARLORDZ”, który powstał przy współpracy z TroyBoi, zaś jeszcze wcześniej Sonny znów połączył siły z Boys Noize w projekcie Dog Blood. To jednak nie koniec – bowiem producent postanowił poczęstować swoich fanów długo wyczekiwaną EPką pod swoim macierzystym aliasem.

jay_cluss

Nowy extended play Skrillexa nosi tytuł “Show Tracks” i zawiera dwa utwory. Pierwszy z nich – łączący jungle terror i trap “Fuji Opener” – powstał przy współpracy z Alvinem Riskiem, z którym twórca miał już okazję pracować przy utworze “Try It Out”. Na drugi zaś – future bassowy “Mumbai Power” – Amerykanin zaprosił artystę o pseudonimie Beam.

ultra

Sonny to bez wątpienia marka sama w sobie, więc tracki powinny trafić w gusta szerokiej grupy odbiorców. Miejmy nadzieję, że Skrillex nie zatrzyma swojego cyklu wydawniczego i jego passa będzie trwała nadal – zwłaszcza, że wydawanie nowej muzyki idzie mu naprawdę składnie.

EPka jest już dostępna na Spotify – znajdziecie ją poniżej.

silesia beats

kalendarz

Total
28
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?