Skytech oraz DJ Kuba & Neitan odświeżają kolejny klubowy klasyk w singlu “I Want You”

“I Want You” – tak nazywa się najnowszy collab na linii Skytech – DJ Kuba & Neitan, który ukazał się nakładem Spinnin’ Records.

reklamuj_sie

Ostatni rok przyniósł nam dwie współprace na linii SkytechDJ Kuba & Neitan. Panowie najpierw zaprezentowali klubowe “Dancing“, by potem wydać nawiązujące do stylu future rave “Like A Melody“. Ten pierwszy kawałek spotkał się z naprawdę dobrym przyjęciem wśród DJów, którzy często grali go w swoich setach. Ten stan rzeczy miał także z całą pewnością duży wpływ na to, że Kuba i Adrian zameldowali się w rankingu 101 najchętniej supportowanych producentów według 1001Tracklists. Wygląda na to, że wspólne działanie chłopakom się bardzo spodobało – a wskazuje na to już trzecie w przeciągu ostatnich 10 miesięcy ich wspólne wydanie.

Nowa wersja house’owego klasyka

Najnowsza propozycja tego trio nosi tytuł “I Want You” i już od pierwszych taktów mruga okiem do starszych fanów tanecznej muzyki. W numerze zsamplowany został bowiem motyw z house’owego klasyka “Lola’s Theme” duetu The Shapeshifters.

Dotychczas to DJ Kuba & Neitan znani byli z odświeżania starych tanecznych motywów i dostosowywania ich do nowego soundu. W ostatnim czasie panowie wydali (czy to ze Skytechem, czy to z Bounce Inc.) kilka tego typu tracków, ale na czele tego trendu był ich solowy numer “Feel The Vibe”, który notabene niedawno skończył dwa lata. Tym razem jednak można przypuszczać, że użycie tego akurat motywu zainicjował Skytech. Osoby obecne we wrześniu 2019 roku w warszawskiej Progresji podczas mogły bowiem usłyszeć pasujący do ówczesnego stylu Mateusza remix “Lola’s Theme”. Pomysł kiełkował więc w głowie poznańskiego producenta od dłuższego czasu, a w asyście łódzkiego duetu uzyskał on końcowego kształtu.

Duży support jeszcze przed premierą

Jeszcze przed oficjalną premierą “I Want You” grali w swoich setach między innymi Tiesto, Martin Garrix, Afrojack, R3HAB, Nicky Romero czy Timmy Trumpet. Istnieje oczywiście duża szansa na to, że numer ten spotka się z dużym uznaniem DJów w najbliższych tygodniach. Kto wie, może otrzymamy powtórkę z sukcesów “Feel The Vibe” oraz “Dancing”!


foto: Konrad Welenc

reklamuj_sie

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?