Dwa lata czekaliśmy i się doczekaliśmy. Skytech i Regain prezentują wspólny singiel

“Bring The Fire” to nazwa kawałka, który wydali wspólnie na starcie sezonu letnich festiwali w labelu Timmy’ego Trumpeta Skytech i Regain.

sunrise

Lubimy collaby między czołowymi postaciami polskiego EDMu, prawda? Niestety, w ostatnim czasie ten temat trochę przycichł, ale w sferze zapowiedzi i teaserów jest kilka pozycji. Wśród nich chociażby wspólny utwór Blinders’a i Sikdope’a czy Blinders’a i Skytech’a. Z tej listy w ostatnich dniach mogliśmy jednak na szczęście wykreślić jedną pozycję – i to taką, na którą trochę się naczekaliśmy.

Po raz pierwszy collab na linii Skytech – Regain mieliśmy okazję usłyszeć już w 2021 roku. Pierwsze zalążki wspólnej pracy obu panów miały miejsce jednak podczas finału Polish DJs Chart 2020, gdzie przyłapaliśmy Mateusza i Pawła z nosami w programie do produkcji muzyki.

kalendarz

“Bring The Fire” to kawałek, którego pomysł narodził się podczas naszego pierwszego spotkania na Polish DJs Chart. Po krótkiej rozmowie i wymianie pomysłów zaczęliśmy działać.

Paweł Goss aka Regain

Kiedy bass house spotyka hardstyle

Ich połączenie bass house’u i raw hardstyle’u długo szukało swojej drogi do oficjalnego release’u – ale ostatecznie udało się ją znaleźć, o czym pisaliśmy na kilka dni przed premierą.

kalendarz

Chcieliśmy stworzyć utwór, który będzie definiował nasze style, stąd pomysł na połączenie house’owego brzmienia z hardstyle. Takie kolaboracje nie są codziennością, więc dobrze widzieć, ze dwa różne światy mogą połączyć się w jeden. Mam nadzieję, że w tym numerze każdy znajdzie coś dla siebie – odrobinę klimatu, świeżości i energii.

Paweł Goss aka Rrgain

Ostatecznie numer ukazał się nakładem Sinphony, sublabelu Spinnin’ Records którym zarządza Timmy Trumpet. Sety Australijczyka są pełne tak szalonych połączeń, jak to które otrzymaliśmy w “Bring The Fire”, więc wydanie właśnie tam dziwić nie powinno.

“Bring The Fire” to numer, którym uwielbiam kończyć moje festiwalowe sety. Myślę, że udało się odnaleźć w tym tracku wspólny język pomiędzy moimi EDMowymi brzmieniami, a hardami w stylu Regaina. Mam ogromny szacunek i podziw dla talentu i umiejętności Pawła. Nagramy coś jeszcze, wierzę!

Mateusz Dziewulski aka Skytech

I na te nowe nagrywki również czekamy. Zanim jednak się tego doczekamy, możecie sprawdzić najnowszy ich wspólny kawałek. Link do odsłuchu znajduje się poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?