SnowFest 2023 rusza już w ten weekend! Podsumowanie lineupu imprezy

Otwarcie sezonu plenerowych festiwali w Polsce już w ten weekend. Oto szczegóły odbywającego się w Szczyrku SnowFest 2023.

kalendarz

Zimowych imprez odbywających się na zewnątrz w Polsce prawie nie uświadczymy. Prawie, bo lokalnym rodzynkiem jest SnowFest. Odbywające się po raz dziesiąty święto sportu i muzyki rozgrzewa Szczyrk płynącymi brzmieniami. Jak co roku, nie zabraknie zagranicznej reprezentacji, w tym z ulubieńcami sceny drum and bass na czele. Podczas inauguracji tegorocznego sezonu festiwalowego pojawią się też polscy, uznani twórcy elektroniki, rapu i nie tylko. A to wszystko już w ten weekend.

Gwiazdy imprezy

Na SnowFeście lokalna reprezentacja to jedynie wisienka na torcie zwanym lineup’em. W tym roku głównymi gwiazdami będą znane i lubiane projekty nurtu drum and bass. Do Polski w ramach festiwalu w Szczyrku powrócą Dimension oraz Pendulum.

kalendarz

Połamane brzmienia na głównych scenach serwować będą również Goldie oraz Ros Addiction & MC Conrad. Nie zabraknie też innych barw elektroniki, w tym jej czołowych, lokalnych reprezentantów. Skład SnowFesta uzupełniają między innymi Catz n Dogz, Rysy, Last Robots, An On Bast oraz Bass Astral. Na czele tej listy znajdują się zagraniczni goście z zespołu Digitalism.

kalendarz

Rapowe i alternatywne klimaty to kolejny nierozłączny element festiwalu w Szczyrku. Na głównych scenach imprezy nie zabraknie takich artystów jak Fisz Emade Tworzywo, asthma oraz Grubson.

Uzupełnienie lineup’u

W ostatnich tygodniach ujawniono skład kolejnych trzech scen. Jak na wielu festiwalach, tak i w Szczyrku nie zabraknie strefy sygnowanej marką Jagermeister. Scena Jelenia to dom dla fanów lokalnego rapu, jak i bassowo-trapowych brzmień, na którego czele lineupu znaleźli się Janusz Walczuk oraz Frank Leen.

sunrise

Scena Jelenia

Janusz Walczuk
Frank Leen
Barnim
Deyna
DJ Felipe
DJ Noz
DNTRT
Flame (Pablo x Hey Siri x Iggio)
I Saw Mikey
Krzysztof Polak
Spisek Jednego
Truant

Miejscem pełnym brzmień house i disco stanie się Blonde Music Bar, które jest jedną z nowości na SnowFeście. To tam będzie można potańczyć i popróbować serwowanych drinków. W jego składzie nie zabrakło ulubieńców publiki w postaci Chrissa Jaxxa czy królów closingu, czyli duetu Cocolno.

Blonde Music Bar

Bert
Chriss Jaxx
Cocolino
Discoteque
Discox
E-Bony
Jao
Miód
Polotronic

kalendarz

kalendarz

Strefą różnorodnych brzmnień tego weekendu będzie Betclic Stage. Zasilana polskim składem scena będzie serwowała między innymi house, disco, jak i hip hop.

Betclic Stage

Holly Molly feat. Novika
DJ Ure
Spox
DJ Kido
Karol Aleksander
Praktyczna Pani

sunrise

Występy artystów i różnorodne sety to jedna z części programu festiwalu. SnowFest jest również imprezą sportową. 3 i 4 marca nie zabraknie zmagań czołówki polskiej sceny snowbordowej oraz freeski. Nie zabraknie też strefy Food Market, która będzie serwować wystawców prezentujących zróżnicowane menu. Nie zabraknie też niespodzianek. Dla pierwszych 500 osób, które pojawią się w sobotę na miasteczku festiwalowym przewidziano prezenty od partnerów.

SnowFest 2023 – Bilety

Impreza na ostatnią chwilę? Nie ma problemu. Jednodniowa wejściówka to kwestia 199 zł, a za karnet w puli Last Call trzeba zapłącić 359 zł. W obecnych czasach miło patrzy się na takie ceny. Bilety można nabyć na stronie imprezy, bądź na platformie Going.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?