Startują plebiscyty na najlepszy hardowy track 2021 roku. Oprócz Q-Dance również I AM HARDSTYLE

W tym roku scena harder styles ma aż dwa plebiscyty na najważniejszy track 2021 roku. Oprócz Q-Dance, swoje głosowanie odpala I AM HARDSTYLE.

kalendarz

Tak, jak nieraz już wspominaliśmy w ostatnim czasie, grudzień to czas, w którym każdy podsumowuje to, co działo się w mijającym roku. To też moment, w którym są ogłaszane przeróżne rankingi i statystyki. Przykładowo – we wtorek poznaliśmy wyniki rankingu najpopularniejszych DJek, w środę każdy użytkownik Spotify mógł sprawdzić swoje podsumowanie roku, natomiast jeszcze do 12 grudnia trwa głosowanie najpopularniejszego polskiego DJ/Producenta w rankingu Polish DJ’s Chart.

1 grudnia wystartowały zaś głosowania na najlepszy hardowy utwór 2021. I nie, nie pomyliliśmy się – obok tradycyjnego rankingu organizowanego przez Q-Dance wystartowało coś zupełnie nowego.

emuze.me

Tradycyjne Q-dance…

Muzyka hardstyle najbardziej będzie się wszystkim kojarzyła z agencją Q-dance. To właśnie jej reprezentanci organizują najbardziej prestiżowe wydarzenia hard dance, pokroju Defqon.1 czy Qlimax. Agencja stoi też za rankingiem 100 najważniejszych utworów roku, na które rokrocznie głosują fani harder styles. Wyniki Q-dance Hardstyle Top 100 tradycyjnie są prezentowane w sylwestrową noc. Głosy na 10 swoich ulubionych utworów 2021 roku można oddawać tutaj, lecz – jak się okazuje – to nie jedyne miejsce w tym roku, gdzie można głosować.

… i I AM HARDSTYLE

Konkurencyjny ranking otworzył wraz ze swoją marką I AM HARDSTYLE Brennan Heart, któremu – jak wiadomo – nie po drodze jest z Q-dance. Zasady w rankingu I AM HARDSTYLE Top 100 są takie same jak w pierwowzorze, czyli głosujemy na 10 najlepszych utworów 2021 roku na specjalnie przygotowanej stronie. Wyniki również zostaną ogłoszone w sylwestrową noc podczas specjalnej transmisji.

ultra

Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak konkurencyjne głosowanie zostanie odebrane przez środowisko hardstylowe oraz czy wyniki znacznie będą się różnić w obu zestawieniach. Na to porównanie przyjdzie czas już na początku 2022 roku.

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?