Steve Aoki oraz Kayzo odświeżają klasyk muzyki tanecznej. Posłuchaj nowej wersji “WARP 1.9”!

“Warp 1.9” zna prawie każdy fan muzyki elektronicznej. Teraz Steve Aoki oraz Kayzo postanowili odświeżyć ten legendarny utwór.

sunrise

ONE. TWO. WOOP WOOP!

Chyba każdy fan muzyki elektronicznej przynajmniej raz w życiu słyszał ten motyw, nawet jeśli nie kojarzy samego utworu, z którego on pochodzi. Legendarne już “Warp 1.9“, za którym stoją Steve Aoki i The Bloody Beetroots, kończy 10 lat. Oryginalna wersja była niezwykle popularna w latach 2009/2010, głównie dzięki rosnącej sławie Steve’a oraz jego wytwórni Dim Mak, która w tym roku także obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji długowłosy producent z pomocą swojego rodaka – Kayzo – postanowił odświeżyć ten utwór.

kalendarz

Rzecz jasna pewne charakterystyczne motywy zostały nietknięte, ale to nie zmienia faktu, że cały utwór brzmi bardziej świeżo – podczas gdy wersja z 2009 roku zawierała mocne i modne wówczas electro dźwięki, to nowa wersja wpasowuje się w dzisiejsze trendy bassowej muzyki.

kalendarz

Premiera “Warp 2.019” miała miejsce podczas występu Steve’a na EDC Las Vegas. Na scenę do Amerykanina dołączyli wtedy The Bloody Beetroots i Kayzo, by zaprezentować po raz pierwszy odświeżoną wersję. Od tamtego momentu długo czekać na release nie musieliśmy – możecie już teraz posłuchać nowej wersji klasycznego anthemu specjalisty od rzucania ciastem w tłum – odsłuch poniżej.

fot. Your EDM

sunrise

kalendarz

Total
52
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?