kontakt

ONE. TWO. WOOP WOOP!

Chyba każdy fan muzyki elektronicznej przynajmniej raz w życiu słyszał ten motyw, nawet jeśli nie kojarzy samego utworu, z którego on pochodzi. Legendarne już “Warp 1.9“, za którym stoją Steve Aoki i The Bloody Beetroots, kończy 10 lat. Oryginalna wersja była niezwykle popularna w latach 2009/2010, głównie dzięki rosnącej sławie Steve’a oraz jego wytwórni Dim Mak, która w tym roku także obchodzi swoje dziesięciolecie. Z tej okazji długowłosy producent z pomocą swojego rodaka – Kayzo – postanowił odświeżyć ten utwór.

Rzecz jasna pewne charakterystyczne motywy zostały nietknięte, ale to nie zmienia faktu, że cały utwór brzmi bardziej świeżo – podczas gdy wersja z 2009 roku zawierała mocne i modne wówczas electro dźwięki, to nowa wersja wpasowuje się w dzisiejsze trendy bassowej muzyki.

Premiera “Warp 2.019” miała miejsce podczas występu Steve’a na EDC Las Vegas. Na scenę do Amerykanina dołączyli wtedy The Bloody Beetroots i Kayzo, by zaprezentować po raz pierwszy odświeżoną wersję. Od tamtego momentu długo czekać na release nie musieliśmy – możecie już teraz posłuchać nowej wersji klasycznego anthemu specjalisty od rzucania ciastem w tłum – odsłuch poniżej.

fot. Your EDM

kontakt