Już za tydzień EDM na Pustyni Błędowskiej! W lineupie m.in. Blinders i LOUD ABOUT US

Pustynia Błędowska po raz drugi będzie gościć muzykę klubową – podczas tegorocznego Summer Boom Festival wystąpi sporo istotnych polskich postaci sceny EDM.

2sher

Ostatnie lata stoją pod znakiem sporego rozwoju polskiej sceny festiwalowej. Wraz z czołowymi wakacyjnymi eventami pokroju Sunrise Festival czy Beach Party Trzcianka rozwijają się mniejsze, ale naprawdę warte uwagi wydarzenia, takie jak Beach Party Węgorzewo czy Goldhill Festival. W tym roku do tego grona z czystym sumieniem może pretendować kolejna impreza, tym razem organizowana na południu Polski – jest nią Summer Boom Festival.

Warto zwrócić uwagę na to, że jest to impreza naprawdę młoda – w tym roku odbędzie się bowiem jej druga edycja. Jednak docenić z pewnością należy chęć progresu, a tą charakteryzują się organizatorzy. Tegoroczny lineup jest o wiele mocniejszy niż ten sprzed roku – na jego czele stoją znany ze współpracy z Martinem Garrixem Blinders, mający na koncie wydania w labelu Hexagon duet LOUD ABOUT US czy odnosząca spore sukcesy na radiowych playlistach formacja Komodo.

emuze.me

Oprócz nich za deckami pojawią się: Adam de Great, Patrick Moreno, Mattheo da Funk, Martin Silence, Ragash, Mogi, Ado, Dee Moss, Scalar i Sosen. Rozpiska godzinowa prezentuje się następująco:

Atmosferze sprzyjać będzie z pewnością miejsce, w którym odbędzie się event, a jest ono naprawdę nietuzinkowe – wszak Summer Boom Festival odbywa się na Pustyni Błędowskiej. Największa pustynia w Europie, zwana też “polską Saharą”, po raz pierwszy będzie gościć EDM na tak wysokim poziomie.

ultra

To wszystko będzie dziać się już 14 sierpnia (a więc na samym początku sierpniowego długiego weekendu) w znajdującym się między Olkuszem a Zawierciem punkcie widokowym Dąbrówka.

Bilety z drugiej puli w cenie 29,99 zł do kupienia pod tym linkiem, zaś więcej informacji na temat zarówno eventu głównego, jak i odbywającego się następnego dnia festiwalu kolorów pod nazwą Summer Boom Color Festival, znajdziecie na stronie www.summerboom.pl.

emuze.me

kalendarz

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?