Już za tydzień EDM na Pustyni Błędowskiej! W lineupie m.in. Blinders i LOUD ABOUT US

Pustynia Błędowska po raz drugi będzie gościć muzykę klubową – podczas tegorocznego Summer Boom Festival wystąpi sporo istotnych polskich postaci sceny EDM.

sunrise

Ostatnie lata stoją pod znakiem sporego rozwoju polskiej sceny festiwalowej. Wraz z czołowymi wakacyjnymi eventami pokroju Sunrise Festival czy Beach Party Trzcianka rozwijają się mniejsze, ale naprawdę warte uwagi wydarzenia, takie jak Beach Party Węgorzewo czy Goldhill Festival. W tym roku do tego grona z czystym sumieniem może pretendować kolejna impreza, tym razem organizowana na południu Polski – jest nią Summer Boom Festival.

Warto zwrócić uwagę na to, że jest to impreza naprawdę młoda – w tym roku odbędzie się bowiem jej druga edycja. Jednak docenić z pewnością należy chęć progresu, a tą charakteryzują się organizatorzy. Tegoroczny lineup jest o wiele mocniejszy niż ten sprzed roku – na jego czele stoją znany ze współpracy z Martinem Garrixem Blinders, mający na koncie wydania w labelu Hexagon duet LOUD ABOUT US czy odnosząca spore sukcesy na radiowych playlistach formacja Komodo.

kalendarz

Oprócz nich za deckami pojawią się: Adam de Great, Patrick Moreno, Mattheo da Funk, Martin Silence, Ragash, Mogi, Ado, Dee Moss, Scalar i Sosen. Rozpiska godzinowa prezentuje się następująco:

kalendarz

Atmosferze sprzyjać będzie z pewnością miejsce, w którym odbędzie się event, a jest ono naprawdę nietuzinkowe – wszak Summer Boom Festival odbywa się na Pustyni Błędowskiej. Największa pustynia w Europie, zwana też “polską Saharą”, po raz pierwszy będzie gościć EDM na tak wysokim poziomie.

To wszystko będzie dziać się już 14 sierpnia (a więc na samym początku sierpniowego długiego weekendu) w znajdującym się między Olkuszem a Zawierciem punkcie widokowym Dąbrówka.

sunrise

Bilety z drugiej puli w cenie 29,99 zł do kupienia pod tym linkiem, zaś więcej informacji na temat zarówno eventu głównego, jak i odbywającego się następnego dnia festiwalu kolorów pod nazwą Summer Boom Color Festival, znajdziecie na stronie www.summerboom.pl.

kalendarz

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?