Sunrise Festival 2019 – 12 powodów, dla których warto przyjechać do Podczela!

Czy warto wybrać się na Sunrise Festival 2019? Oto 12 powodów, które powinny Was przekonać do odwiedzin nad polskim morzem między 19 a 21 lipca!

kalendarz

Do kolejnej, już siedemnastej edycji Sunrise Festival pozostaje coraz mniej czasu. Impreza w tym roku zyska zupełnie nowy blask, gdyż teren imprezy będzie dużo większy, przez co ujrzymy więcej artystów. Już teraz wiemy, że do Kołobrzegu zjedzie plejada gwiazd muzyki elektronicznej, listę artystów z podziałem na sceny i dni można zobaczyć tutaj. To nie jedyne powody, dla których warto odwiedzić Sunrise. Przedstawiamy więc listę dwunastu powodów, dla których warto wybrać się na festiwal.

1. NOWA LOKALIZACJA
Sunrise Festival zostanie przenosiony na dużo większy teren. Z kołobrzeskim amfiteatrem klubowicze pożegnali się już rok temu, teraz przyszedł czas na lotnisko w Podczelu. Dzięki temu zyskujemy sporo możliwości – 5 scen czy więcej miejsca do zabawy to nie jest byle co!

kalendarz

2. ORGANIZACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE
Prace na terenie lotniska rozpoczęły się już kilka tygodni temu. Udało się chociażby posprzątać teren. Na lotnisku czeka już kilkadziesiąt kontenerów z elementami scenografii festiwalowego miasteczka – rozpakowanie i złożenie wszystkich elementów potrwa aż 3 miesiące! Tak długi czas prac pozwala mieć pewność, że organizator rozwiąże wszystkie ewentualne problemy, które mogą mieć miejsce podczas budowy. Wszystko po to, aby fani muzyki tanecznej mogli bawić się w komfortowych warunkach.

ultra

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda na ten moment miejsce, w którym już za 2,5 miesiąca spotkają się dziesiątki tysięcy fanów EDM, to zobaczcie naszą wielkanocną wizytę na terenie lotniska.

3. POTĘŻNE SCENY
Przez większość edycji muzyka grała na dwóch scenach. W ubiegłym roku dołożono trzecią, a teraz – za sprawą zmiany miejsca i powiększenia terenu – będziemy mogli cieszyć się aż pięcioma scenami, które gatunkowo będą się różnić mocno. Na każdej z nich będzie dominować zupełnie inny gatunek, wśród których nie zabraknie house, bass, electro, trance, big room, hardstyle, techno czy psy.

kalendarz

4. NOWOCZESNA OPRAWA
Każdy kto był już w Kołobrzegu wie, że na Sunrise Festival możemy się spodziewać wysokiej jakości pokazów wizualnych i pirotechnicznych. Tym, którzy jeszcze tego nie doświadczyli, mówimy na podstawie własnych doświadczeń, że poprzeczka na tle innych polskich imprez wisi bardzo wysoko. Natomiast w 2019 roku ma być jeszcze lepiej. Tak przynajmniej przekonują organizatorzy. A jak będzie w praktyce? Dowiemy się już w lipcu!

5. NAJWIĘKSZE GWIAZDY MUZYKI ELEKTRONICZNEJ
Czym byłby festiwal EDMowy z Rozumem i Godnością Człowieka bez największych gwiazd? W tym roku do Podczela zawitają między innymi The Chainsmokers, Armin van Buuren, Afrojack, Timmy Trumpet, Tchami, Malaa, Oliver Heldens ze swoją ekipą Heldeep czy Headhunterz, który stanie na czele hardstyle’owej sceny.

6. REKORDOWA LICZBA ARTYSTÓW
Podczas Sunrise Festivalu będzie dostępnych aż 5 scen, dzięki czemu zagra ogromna liczba artystów. Organizatorzy przewidują występy ponad 100 DJów i producentów z Polski i zagranicy – spora część z nich to czołówka światowej muzyki klubowej.

ultra

kalendarz

7. UNIKATOWE MIASTECZKO SUN CITY
Po raz pierwszy w historii Sunrise Festival zostanie wybudowane festiwalowe miasteczko. W SunCity znajdować się będzie między innymi pole namiotowe. Nie zabraknie również miejsca na odpoczynek po nocnych szaleństwach, a także specjalnej strefy sanitarnej oraz bogatej oferty gastronomicznej z potrawami z całego świata. A to wszystko dla osób, które wykupią specjalny trzydniowy karnet z miejscem noclegowym na terenie SunCity.

8. JEDYNY W SWOIM RODZAJU BEFORE
Tylko dla mieszkańców SunCity jest przewidziany udział w oficjalnym Before Sunrise Festival, który odbędzie się na terenie pola namiotowego. Na specjalnie wybudowanej scenie zagrają znani z poprzednich edycji przyjaciele festiwalu.  

kalendarz

9. MORZE, PLAŻA I KĄPIELE SŁONECZNE
Teren festiwalu od plaży dzieli zaledwie 50 metrów, dzięki temu wystarczy dosłownie kilka kroków, by w wolnej chwili skorzystać z kąpieli morskich oraz zregenerować siły przy promieniach słonecznych. 

10. NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI
Zupełną nowością będzie innowacyjny system płatności. Ubiegłoroczna edycja, ku naszemu zadowoleniu, była ostatnią edycją, podczas której obowiązującym środkiem płatności były żetony – teraz czas na bardziej nowoczesny sposób. Dzięki zbliżeniowej opasce, która jednocześnie będzie biletem wstępu na teren imprezy, zapłacimy za jedzenie i picie bez konieczności szukania “drobnych”.

11. WYGODNY DOJAZD
Jeśli ktoś martwi się o dojazd na teren lotniska, to może swoje zmartwienia odłożyć na bok. Dzięki specjalnie przygotowanym pięciu liniom autobusowym uczestnicy będą mogli dotrzeć bez problemu pod samą bramę festiwalu. Dla zmotoryzowanych będzie natomiast przygotowany specjalny parking, by mogli w bezpiecznym miejscu pozostawić swoje pojazdy.

12. JEDYNE I NIEPOWTARZALNE WSPOMNIENIA
“Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje. Zapamiętujemy te najbardziej wzruszające, płynące z głębi serca, zapisane do końca życia” to słowa nieraz już wypowiedziane przez DJa Krisa – kierownika imprezy. Każda noc i dzień spędzony na Sunrise Festiwal pozostawia wiele wspaniałych przeżyć. Nowe znajomości, niepodrabiany klimat i wspólne śpiewanie znanych utworów to tylko cześć zalet, jakie otrzymamy w Kołobrzegu. Nie może więc tam was zabraknąć, więc SpotkajMY się na Sunrise Festiwal 2019!

kalendarz


kalendarz

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?