ANTS debiutuje w Polsce! Nowa scena z muzyką Tech House na Sunrise Festival 2019

Najgorętsza undergroundowa marka imprez prosto z Ibizy swój pierwszy raz nad Wisłą zaliczy 19 lipca w Podczelu – lineup zapowiada się smakowicie!

sunrise

Tegoroczna edycja Sunrise Festival stoi pod znakiem rewolucji. Nowe miejsce, nowi artyści i – co dziś najważniejsze – nowe sceny są głównym wyznacznikiem tego, co różni dotychczasowe edycje i tą dopiero się zbliżającą. Do tej pory poznaliśmy około 1/3 artystów, którzu zagoszczą w Podczelu – wśród nich także reprezentanci bardziej undergroundowych gatunków. Pulę tą zasila dziś marka ANTS, która w te wakacje zaliczy swój debiut nad Wisłą!

Dotychczas wywodzącą się z Ibizy serię imprez zorientowanych na wysokiej jakości Tech House i Techno można było zobaczyć na największych światowych festiwalach – w tym roku showcase kolektywu odwiedzi między innymi Tomorrowland oraz… Sunrise Festival. Scena marki ANTS pojawi się w Podczelu podczas pierwszego dnia festiwalu wschodzącego słońca, a więc 19 lipca. Sprawdźcie poniżej pełny skład artystów!

kalendarz


Nic Fanciulli

Jego imię i nazwisko to istny synonim technicznej muzyki elektronicznej. Brytyjczyk rokrocznie piastuje rezydenturę na Ibizie – można go znaleźć w czołowych klubach takich jak Ushuaia, Hi czy Pacha. Największym hitem Nica jest Tech House’owe “Movin’ On” z 2012 roku, jednak na co dzień jego stylistyka jest nieco bardziej mroczna. Dodatkowo producent ma na koncie nominację do nagrody Grammy, co samo za siebie sugeruje, że nie mamy do czynienia z byle kim!
W zeszłym roku zachwycił publiczność sceny Dark Stage, dlatego po prostu musieliśmy zaprosić tego pana ponownie!

kalendarz

Strona: http://www.nicfanciulli.com
Facebook: https://www.facebook.com/nicfanciulli/
Instagram: https://www.instagram.com/nicfanciulli/

https://www.youtube.com/watch?v=ID1l12yEFGk

Steve Lawler

Brytyjski DJ i producent, którego początki kariery sięgają końcówki ubiegłego wieku. Zainspirowany takimi zespołami jak The Doors czy Depeche Mode zaczął tworzyć kompozycje wyróżniające się niepodrabialnym nastrojem.
Lata doświadczenia w branży muzycznej są niezwykle odczuwalne zarówno w tech house’owych utworach Steve’a jak i w jego setach, które gwarantują wrażenia nie do usłyszenia u nikogo innego. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowej nagrody DJ Awards. Od 12 lat jest właścicielem labelu Viva Music, w którym serwowane są naprawdę znakomite techowe kąski.

sunrise

Strona: https://djstevelawler.com/
Facebook: https://www.facebook.com/DJSteveLawlerOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/djstevelawler/


Solardo

Duet z Manchesteru, który bardzo szybko osiągnął ogromny sukces na scenie muzyki Tech House. W trakcie swojej wędrówki na szczyt zdołali już zaprezentować się na największych światowych eventach, odwiedzić audycję Essential Mix w BBC Radio 1, a także umieścić swoje single na czołowych pozycjach list sprzedaży Beatport.
Występy Solardo cechują się niezwykłą atmosferą oraz specyficznym charakterem, który przyciąga nawet największych malkontentów. W tym roku zaprezentują swoje zjawiskowe show po raz pierwszy w Polsce właśnie na Sunrise Festival.

Strona: https://www.solardo.net/
Facebook: https://www.facebook.com/solardomusic/
Instagram: https://www.instagram.com/solardosound/

kalendarz

kalendarz


Andrea Oliva

Andrea Oliva już jako trzynastolatek łapał muzyczną zajawkę jako pracownik sklepu muzycznego i właśnie dzięki temu miejscu pracy miał dostęp do najświeższych muzycznych propozycji z całej Europy. To bardzo mu pomogło w karierze DJa, która bardzo szybko wyszła poza rodzinną Szwajcarię. Od 2004 roku można go znaleźć na Ibizie, natomiast pod banderą ANTS – pod którą zobaczymy go także na Sunrise Festival – występuje od 2013 roku. Jest regularnym gościem największych światowych festiwali, na których pokazuje pełnię swojego Tech House’owego kunsztu.

Strona: https://www.andreaolivamusic.com/
Facebook: https://pl-pl.facebook.com/andreaolivaofficial/
Instagram: https://www.instagram.com/andreaoliva1

sunrise


Francisco Allendes b2b Uner

Tym razem będziemy świadkami prawdziwej mieszanki wybuchowej – no bo co innego możemy otrzymać, kiedy połączymy chilijski temperament mającego niemal dwie dekady doświadczenia Francisco Allendesa i hiszpańskie klimaty będącego w branży od niewiele ponad dekady Unera, którego możecie znać z soundtracku do filmu “DJ”?
Panowie bardzo dobrze znają się z imprez na Ibizie i lubują się w plażowym, pełnym technicznego vibe’u graniu na poziomie. Obydwaj są rezydentami ANTS – najpopularniejszej undergroundowej serii imprezowej na Białej Wyspie.

Strona: https://www.franciscoallendes.net/ / http://unermusic.com/
Facebook: https://www.facebook.com/djfranciscoallendes / https://www.facebook.com/unermusic Instagram: https://www.instagram.com/allendes/ / https://www.instagram.com/unermusic/

Przypominamy – ANTS zadebiutuje w naszym kraju 19 lipca podczas Sunrise Festival.

Przed nami jeszcze naprawdę wiele ogłoszeń – dlatego, aby być na bieżąco, obserwujcie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu!

kalendarz

Rozpiskę wszystkich dotychczas ogłoszonych artystów – i to z podziałem na dni i sceny – znajdziecie, klikając tutaj.

kalendarz

Total
20
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?