Sunrise Festival 2019 – Armin van Buuren powraca do Kołobrzegu!

Król muzyki Trance powraca do swoich wiernych i licznych fanów z Polski. To już trzecia edycja Sunrise Festival z rzędu z udziałem Armina van Buurena!

sunrise

Machina ruszyła i już nic jej nie zatrzyma – rano rozpoczęło się ogłaszanie artystów, którzy wystąpią w Podczelu podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Wczoraj wieczorem jako jedyny portal o muzyce EDM w Polsce podaliśmy bardziej szczegółowe informacje dotyczące biletów i otoczki związanej z imprezą. Dziś, równo o godzinie dziewiątej, ujawniliśmy pierwszych artystów – mowa tu o duecie The Chainsmokers.

Natomiast teraz czas na drugie dziś nazwisko, o które fani muzyki Trance pytają organizatorów imprezy przy okazji każdej edycji. Tym kimś jest nie kto inny, tylko Armin van Buuren!

kalendarz


Armin van Buuren to żywa legenda tanecznej elektroniki. Autor wielu trance’owych klasyków, takich jak “Serenity”, “Communication” oraz “Sail”, podbija również stacje radiowe, gdzie można usłyszeć między innymi jego energetyczne “Blah Blah Blah”. Holender ma na swoim koncie występy na wszystkich najważniejszych festiwalach muzyki elektronicznej. Wizyta w Kołobrzegu staje się powoli jego obowiązkowym punktem w koncertowym kalendarzu – wszak na Sunrise Festival Armin zawita już po raz trzeci z rzędu, dając licznym polskim trancemaniakom wiele pozytywnych wspomnień. Producent pojawi się w Podczelu podczas pierwszego dnia imprezy.

ultra

Zachęceni? Jeśli tak, to czym prędzej sprawdzajcie stan swoich kont, bo start sprzedaży biletów już w piątek, 1 marca, w samo południe na stronie sunrisefestival.pl! Ceny biletów zostaną podane już jutro. Już wkrótce kolejne ogłoszenia – śledźcie facebook’owe profile Shining Beats oraz Sunrise Festivalu, gdzie informacje znajdziecie jako pierwsi. Już teraz czujemy w kościach, że to będzie dobra impreza – a mamy dopiero luty! 😉

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?