Sunrise Festival 2019 – Pierwsze nazwiska już jutro. Ujawniamy pierwsze szczegóły!

Już jutro pierwsza faza lineup’u – poznacie pięć nazwisk! W tym tygodniu także ceny biletów oraz start ich sprzedaży. Będzie się działo!

kalendarz

Sunrise Festival to marka, której żadnemu klubowiczowi nie trzeba przedstawiać. Impreza od szesnastu lat przyciąga do Kołobrzegu dziesiątki tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Wydarzenie przez lata ewoluowało do rangi najpopularniejszego wydarzenia EDM w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku festiwal zmienia lokalizację, dzięki czemu ma na dobre rozwinąć skrzydła i konkurować z takimi markami jak Tomorrowland. Impreza odbędzie się między 19 a 21 lipca na terenie byłego lotniska w podkołobrzeskim Podczelu. Szykuje się wiele zmian, o których informujemy Was jako pierwsi!

Dzisiaj wszystkie festiwale na gwałt ogłaszają lineup’y. My chcemy robić to tak, jak każdego roku. Mam nadzieję, że ludzie w nas wierzą i wiedzą, że jesteśmy uczciwi. Od lat udowadniamy Wam, że można na nas liczyć. Mamy doświadczenie i wiecie, na co nas stać. Gwarantuję lineup pełen gwiazd.

Krzysztof Bartyzel (organizator Sunrise Festival)

Najważniejsze pytanie, które od miesięcy zadają sobie fani festiwalu brzmi: kto zagra podczas Sunrise 2019? Te informacje poznamy już jutro! Agencja MDT przedstawi pierwszych artystów, którzy wystąpią w Podczelu. Wiemy na pewno, że będą to zagraniczni DJ’e. Zapewniamy, że jest na co czekać, bo w tym roku powstanie aż pięć potężnych scen, na których zagra blisko 100 artystów w klimatach house, future, techno, trance, hardstyle, big room, electro i psy. Nie zabraknie też występów LIVE. Organizatorzy zapewniają, że każdego dnia na każdej scenie zagra około 4/5 muzyków z zagranicy.

kalendarz

„Dopięliśmy już na ostatni guzik scenografię i całą otoczkę wizualną. Mamy też gotowe projekty scen, które będą na absolutnie światowym poziomie. Nie przesadzam, bo w tym roku przy projektach współpracuje z nami grupa odpowiedzialna za sceny na Tomorrowland. Kiedy zobaczyli nasze wizualizacje powiedzieli krótko – to miliowy krok w przyszłość.”

Krzysztof Bartyzel (organizator Sunrise Festival)

Start sprzedaży biletów zaplanowano tradycyjnie 1 marca w samo południe. Do wyboru będą pojedyncze wejściówki oraz karnety. Ceny biletów będą niemal identyczne jak te sprzed roku. Najbardziej opłacalny będzie jednak karnet, bo przy jego kupnie zaoszczędzimy kilkadziesiąt złotych. Co ważne – wysyłka biletów rozpocznie się tuż po długim weekendzie majowym.

ultra

„Ostateczne ceny biletów podamy dzień przed startem sprzedaży. Musieliśmy nieznacznie podnieść kwoty, bo koszty produkcji bardzo wzrosły. Zapewniam jednak, że będzie warto wydać tę parę złotych więcej.”

Krzysztof Bartyzel (organizator Sunrise Festival)

Po raz pierwszy w historii Sunrise powstanie samowystarczalne miasteczko festiwalowe – SunCity – z polami namiotowymi o wysokim standardzie i domkami klasy premium. Oprócz stref sanitarnych, gastronomicznych i opieki medycznej mieszkańcy miasteczka będą mogli liczyć na wiele atrakcji, między innymi oficjalne Before Party, który odbędzie się w czwartek 18 lipca. Tam również nie zabraknie gwiazd. Noclegi podzielono na 4 kategorie: basic, standard, premium oraz VIP. Dla zmotoryzowanych zostaną przygotowane parkingi. Pełną ofertę znajdziecie tutaj.

„Chciałbym, żeby SunCity przyciągnęło tysiące osób, dlatego zapewnimy tam wszystko to, czego potrzeba klubowiczom. Mam nadzieję, że to stworzy ciekawą więź miedzy festiwalowiczami, a przyjaźnie będą utrzymywane w przyszłości. Nasze namioty i wyposażenie powstają z dobrych materiałów wysokiej jakości.”

Krzysztof Bartyzel (organizator Sunrise Festival)

Na terenie miasteczka będzie obowiązywała tzw. cisza nocna. Wszystko po to, by zmęczeni nocnym wysiłkiem klubowicze mogli bez problemu odpocząć i zregenerować siły. Nie ma więc mowy o całodobowej imprezie na polu namiotowym. Organizatorzy stworzą osobne miejsce do zabawy dla tych, którym festiwal nie wystarczy.

kalendarz

W tym roku podczas Sunrise nie będziemy płacili za napoje czy jedzenie gotówką. Każdy uczestnik dostanie zegarek-bransoletkę z chipem RFID, który będzie pełnił też rolę biletu. Płatności za zakupy będzie można realizować jedynie za pomocą zegarków, a wszystko co kupicie będzie widoczne na swoim profilu online. Konto będziecie mogli doładować w specjalnych kantorach na terenie imprezy. Jeżeli po zakończeniu festiwalu zostaną Wam pieniądze na koncie, to będziecie mogli je dostać z powrotem. Trzeba będzie jednak wypełnić specjalny formularz.

Zmiany dotkną też legendarne After Party na plaży. Podczas tej edycji organizatorzy proponują formułę znaną z Ibizy, czyli chill-out w specjalnych plażowych barach przy kojących dźwiękach latino, soul, funky i house. Specjalnie na potrzeby After Party powstanie Cafe Sunrise, która ma zapewnić relaks i przyjemność z czerpania morskiej bryzy. Jak co roku współtwórcą tej części festiwalu będzie Miqro – dotychczasowy gospodarz niedzielnej imprezy na plaży.

To tyle newsów odnośnie Sunrise Festivalu na dziś! Obserwujcie naszą stronę, a także Facebook’i Shining Beats oraz Sunrise Festivalu – o składzie pierwszej fazy lineup’u oraz cenach biletów dowiecie się jako pierwsi!

ultra

kalendarz

kalendarz

Total
35
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?