Fatboy Slim i Paul Kalkbrenner zasilają lineup Sunrise Festival 2020!

Lineup Sunrise Festival 2020 poszerzył się o legendy muzyki elektronicznej – w Podczelu zagrają Faithless, Fatboy Slim i Paul Kalkbrenner.

sunrise

Już po pierwszej fali ogłoszeń artystów tegorocznego Sunrise Festival możemy wnioskować – osiemnasta edycja tej imprezy będzie iście rewolucyjna. Wszak rzadko który EDMowy festiwal w Europie rozpoczyna odsłanianie lineup’u od sceny z muzyką techno – a tym razem właśnie coś takiego miało miejsce. Pierwszego dnia imprezy (24 lipca) Black Stage przejmie Carl Cox, który zagra wraz z zaproszonymi gośćmi. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

Legendy zagrają w Podczelu

Dziś poznaliśmy kolejne trzy nazwiska, które zasilają lineup Sunrise Festival 2020. Tym razem padło na legendarne postaci sceny klubowej.

kalendarz

O godzinie 9:00 dowiedzieliśmy się, że trzeciego dnia imprezy na Red Stage wystąpi Fatboy Slim

ultra

…o 12:00 ogłoszono występ Faithless (pierwszy dzień imprezy, Red Stage)…

…zaś o 19:00 zaskoczeni zostaliśmy nawet my – potwierdzono bowiem, że w Podczelu (konkretnie trzeciego dnia imprezy na Red Stage) wystąpi Paul Kalkbrenner.

sunrise

Na ten moment lineup Sunrise Festival 2020 składa się z 9 artystów i wygląda następująco:

Andrea Oliva
Anna Tur b2b Metodi Hristov
Carl Cox
Faithless DJ Set
Fatboy Slim

Paul Kalkbrenner
Sasha b2b John Digweed

Stale aktualizowaną listę artystów z podziałem na dni i sceny znajdziecie tutaj.

ultra

kalendarz

Start sprzedaży biletów w niedzielę

Kolejnych ogłoszeń możemy spodziewać się w nadchodzących dniach. O wszystkim, co ważne, dowiecie się z naszego portalu oraz ze strony sunrisefestival.pl, gdzie w niedzielę ruszy sprzedaż biletów.

Sunrise Festival 2020 odbędzie się w dniach 24-26 lipca 2020 roku na lotnisku w kołobrzeskim Podczelu. W tym roku na sześciu scenach ma wystąpić ponad 100 artystów z całego świata. Więcej informacji na temat biletów znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?