ghostproductions.pl

W sieci rośnie coraz większe zaniepokojenie związane z tegorocznym sezonem eventowym. Dziś dowiedzieliśmy się o odwołaniu tegorocznej edycji Open’er Festival – z kolei inne imprezy, takie jak Heartbeat Festival czy Sunrise Festival, wciąż trzymają właścicieli biletów w niepewności.

Pierwotnie powodzenie tej ostatniej imprezy miało zależeć w dużej mierze od tego, co zrobią twórcy festiwalu Tomorrowland. Jak dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, Madness zostało przeniesione na przełom sierpnia i września. Co istotne, nawet te daty nie są jeszcze w stu procentach pewne – więcej szczegółów, według zapewnień Belgów, mamy poznać jeszcze w maju.

Tylko jedna scena?

W grze pojawił się jednak jeszcze jeden scenariusz. Jak wynika z ustaleń portalu okkolobrzeg.pl, Sunrise Festival 2021 miałby odbyć się z frekwencją do 5 tysięcy osób. Zamiast planowanych sześciu scen, uruchomiona byłaby tylko jedna scena; nie byłoby też pola namiotowego. Dodatkowo zabawa miałaby odbywać się tylko w piątek i sobotę (bez niedzieli), ale za to festiwal zostałby rozbity na dwa weekendy lipca.

Nie jest to jednak jedyne wydarzenie, jakie MDT Production planuje na tegoroczne wakacje. Na terenie lotniska w Podczelu miałyby się odbyć jeszcze:

  • zlot historycznych pojazdów wojskowych
  • piknik lotniczy
  • festiwal w scenerii dożynek

Poczekamy na decyzje

Propozycje formuły wszystkich tych imprez (w tym też Sunrise Festival) trafiły już na biurko prezydent Kołobrzegu. Decyzje jeszcze nie zapadły – przed ich podjęciem ma odbyć się spotkanie z mieszkańcami miasta w sprawie wydarzeń planowanych przez MDT.


foto: Gromysz

ghostproductions.pl