Sunrise Festival 2021 – Paul Kalkbrenner, Paul van Dyk i jeszcze pięciu artystów dołączają do lineup’u

Miał zagrać w tym roku, ale zagra w przyszłym – Paul Kalkbrenner dołącza do lineup’u Sunrise Festival 2021. Oprócz niego – jeszcze kilka nazwisk.

sunrise

Tego przed kończącym się właśnie weekendem nie spodziewał się chyba nikt. Organizatorzy Sunrise Festival wzięłi wszystkich z zaskoczenia i ogłosili sporą paczkę artystów, która otwiera lineup przyszłorocznej edycji.

Wczorajszy livestream przyniósł konkretną dawkę dobrych wieści dla fanów techno. Podczas pierwszego dnia Sunrise Festival 2021, scenę Black przejmie Carl Cox ze swoją ekipą. Poznaliśmy również trójkę pierwszorzędnych nazwisk, które pojawią się na Black Stage podczas drugiego dnia festiwalu. Więcej na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

Siedem kolejnych nazwisk

Dzisiejsze ogłoszenia z pewnością są o wiele bardziej różnorodne – jednak najwięcej radochy będą mieć fani muzyki trance, którzy w ubiegłym roku polubili Blue Stage. To tam, podczas pierwszego dnia eventu, zagrają Gareth Emery, Jordan Suckley, MaRLo, Paul van Dyk i Ruben de Ronde.

ultra

Dzisiejsze lineup’owe wieści dotyczą także dnia trzeciego i sceny Red – na niej pojawią się Paul Kalkbrenner oraz Erick Morillo.

Tak wygląda lineup na rok przed imprezą

A więc podsumujmy – na ten moment skład artystów potwierdzonych na Sunrise Festival 2021 wygląda w następujący sposób:

sunrise


piątek, 23 lipca

Black Stage (Carl Cox Invites)
Andrea Oliva
Anna Tur b2b Metodi Hristov
Carl Cox

Sasha & John Digweed

Blue Stage
Gareth Emery
Jordan Suckley
MaRLo
Paul van Dyk
Ruben de Ronde


sobota, 24 lipca

Black Stage
Dubfire
Eats Everything
Reinier Zonneveld


niedziela, 25 lipca

Red Stage
Erick Morillo
Paul Kalkbrenner

ultra

kalendarz


Trzeba przyznać – tempo przyszłorocznych ogłoszeń jest naprawdę spore. Czekamy na więcej i przypominamy, że bilety na Sunrise Festival 2021 można nabyć już teraz pod tym linkiem.

foto: Felix Stein

sunrise

kalendarz

Total
32
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?