Spotify Top 100

Wczoraj wieczorem pisaliśmy na naszych łamach o kolejnych, niespodziewanych jeszcze na początku weekendu ogłoszeniach lineupowych Sunrise Festival 2021. Podczas livestreamów DJ Kris podawał kolejne nazwiska, które zameldują się w dniach 23-25 lipca 2021 roku w Podczelu.

W sobotę potwierdzona została scena Carl Cox Invites (którą mieliśmy zobaczyć na tegorocznej edycji), a także trzy nowe nazwiska na sobotnią Black Stage. Z kolei wczoraj wieczorem twórca festiwalu poinformował o kolejnych artystach, tym razem na piątkową Blue Stage i niedzielną Red Stage. Jednak ci, którzy dość wcześnie poszli spać, przespali kolejne interesujące wieści, które DJ Kris podał w ostatniej godzinie transmisji.

To nie był koniec!

Podczas przyszłorocznej edycji Sunrise Festival pojawi się Marshmello. Amerykański producent miał wystąpić już w tym roku – jednakże sytuacja związana z koronawirusem pokrzyżowała wszelkie plany. Na szczęście organizatorom eventu udało się dopiąć “piankę” na edycję przyszłoroczną.

Podobnie sytuacja wygląda ze sceną I AM HARDSTYLE, na której czele stoi Brennan Heart. Potwierdzenie hardowej części lineup’u na 2020 rok było elementem przedostatniej przed przełożeniem imprezy tury ogłoszeń – i w tym wypadku również udało się renegocjować kontrakt. Na ten moment jednak nie ma potwierdzenia, jaki będzie pełny skład tej sceny.

Obsada artystów wzbogaciła się także o Faithless DJ Set, a także o przedstawicieli bardziej mainstreamowych klimatów – konkretnie Lucas & Steve i Loopers.

Ponad 20 nazwisk

Tym samym potwierdzonych przez organizatora Sunrise Festival zostało ponad 20 nazwisk – prezentuje się to wszystko w następujący sposób:

Andrea Oliva
Anna Tur b2b Metodi Hristov

Brennan Heart + scena I AM HARDSTYLE
Carl Cox

Dubfire
Eats Everything

Erick Morillo
Faithless DJ Set
Gareth Emery
Jordan Suckley

Loopers
Lucas & Steve
MaRLo

Marshmello
Paul Kalkbrenner
Paul van Dyk

Reinier Zonneveld
Ruben de Ronde

Sasha & John Digweed


Warto było zatrzymać bilet

Podczas weekendu światło dzienne ujrzały szczegóły profitów dla osób, które zatrzymały bilet na rok przyszły. Pierwsza rzecz dotyczy posiadaczy karnetów – ci, którzy zakupili je na ten rok i zatrzymali je na przyszły, dostają gratis wstęp na pole namiotowe. Z kolei osoby, które taki dostęp już opłaciły, będą mogły liczyć na zwrot pieniędzy za miejsce na polu.

Druga kwestia to specjalna impreza, która będzie mieć miejsce na terenie festiwalu w czwartek, 22 lipca 2021 roku (a więc dzień przed oficjalnym startem). Wstęp będą mieli wszyscy, którzy zatrzymali bilety – w tym również ci, którzy mają wejściówki na pojedyncze dni.

Jak podczas streama zapowiadał DJ Kris, to nie koniec niespodzianek dla tych, którzy postanowili nie pozbywać się biletów. Jednak na szczegóły będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

W każdym razie już teraz zapowiada się naprawdę konkretny skład na przyszły rok. Bilety są dostępne już teraz – znajdziecie je pod tym linkiem.

Spotify Top 100