Swedish House Mafia ujawnia pierwsze miasta przyszłorocznej trasy. Coraz bliżej też collab z The Weeknd

Od jakiegoś czasu Swedish House Mafia nie była jakoś aktywna na eventach – w najbliższym czasie ma się to zmienić.

pdc

Rok 2021 stoi pod znakiem wielkiego powrotu projektu Swedish House Mafia. Choć w tym wypadku bardziej pasuje określenie “drugi etap powrotu” – wszak wydanie dwóch singli poprzedzone było międzynarodową trasą koncertową i kilkunastoma miesiącami ciszy. Poźniej jednak poszło z górki – między innymi występ na gali MTV VMA [klik], collab z siecią sklepów IKEA [klik] czy zbliżający się studyjny album [klik] wskazują na to, że SHM wracają na poważnie.

Szwedzi wracają na trasę

Do tego wszystkiego brakowało jeszcze eventów. Ten stan rzeczy zaczął jednak ulegać zmianie po wakacjach, głównie za sprawą ogłoszenia występu Szwedów na jednym z amerykańskich festiwali. Informacja ta okazała się być zaledwie początkiem planów dotyczących trasy koncertowej legendarnego dla sceny EDM trio.

W sieci zaczęły pojawiać się bowiem zdjęcia i nagrania telebimów reklamowych w różnych miastach świata. Mają one wskazywać na obecność w nich planowanej na 2022 rok trasy Axwella, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello.

Na ten moment zidentyfikowano billboardy w Londynie…

*zdjęcie z O2 Arena w Londynie, źródło: Instagram

…Houston…

*zdjęcie z Toyota Center w Houston, źródło: Instagram

…Amsterdamie…

*zdjęcie z Ziggo Dome, Amsterdam. Źródło: Instagram.

…Las Vegas…

Swedish House Mafia Aria Las Vegas 2021
źródło: Twitter

…oraz Madrycie.

Jak nietrudno zauważyć, Swedish House Mafia promuje swoją twórczość bez większych zapowiedzi. Jest co celowy zabieg, aby wzbudzić zainteresowanie ludzi i cenny rozgłos.

Collab z The Weeknd się zbliża

To jeszcze nie koniec świeżych wieści z obozu Szwedów. We wrześniu informowaliśmy o zbliżającym się collabie trio z The Weeknd. Pierwszy teaser pojawił się pod koniec występu formacji na MTV VMA – teraz w sieci pojawił się kolejny, dziesięciosekundowy fragment.

Atmosferę podgrzewa portal Genius, na którym pojawiła się data, w której utwór ten miałby się ukazać. Jest nią najbliższy piątek, 22 października 2021 roku. Na ile ta informacja jest prawdziwa? Nie wiadomo.

Brak opisu.

pdc

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?