kontakt

Powrót Swedish House Mafii to długa i kilka razy ponawiana telenowela, która zdążyła już znudzić nawet niektórych fanów formacji. Nie można jednak powiedzieć, że Szwedzi stoją w miejscu. Zmiana stylu, managementu, nadchodząca płyta, współpraca z IKEA to raczej dopiero początek naszej kolejnej przygody z trzema kropkami. Nadchodzący singiel z The Weeknd oraz trasa koncertowa jednego z największych EDMowych projektów może zmienić całą tę sytuację. Wygląda na to, że SHM powróci do Polski w 2022 roku!

Szwecja 2 Kraków

Wygląda na to, że po trzech latach po festiwalowym występie Swedish House Mafii formacja ponownie zawita do Polski. Wizerunki Axwella, Ingrosso i Angello zostały wyświetlone na krakowskiej Tauron Arenie, co zostało wrzucone na Instagramie trio. Zaledwie kilka godzin temu informowaliśmy was o miejscach, gdzie zwiastowany jest występ Szwedów, o czym możecie przeczytać tutaj. Do takich miejsc, jak Houston, Londynu, Amsterdamu czy Las Vegas dołącza Kraków.

Poniżej możecie zobaczyć film, który udostępniono na profilu Swedish House Mafii na Instagramie.

Wspólna trasa z The Weeknd?

Dziwnym trafem trasa The Weeknd, z którym Szwedzi nagrali dobrze zapowiadającą się współpracę została dziś odwołana. Artysta w zamian zapowiedział coś specjalnego. O tej sytuacji pisaliśmy tutaj. Tymczasem wizerunki Axwella, Sebastiana Ingrosso i Angello wyświetliły się na arenach, w których miał pierwotnie zagrać The Weeknd. Przypomnijmy, że Abel i Swedish House Mafia mają tego samego menadżera. Dzięki tym poszlakom można przypuszczać, że Mafiosi wystąpią w naszym kraju 7 listopada 2022 roku.

Czy planowane występy promujące album After Hours zmienią się we wspólną trasę The Weeknd i Swedish House Mafii? Może SHM wskoczy na daty swojego kolegi po fachu? Możemy gdybać, jednak nie bylibyśmy zdziwieni, jakby do tego doszło.

kontakt