Tame Impala wystąpi w Polsce! Znamy pierwsze nazwiska ON AIR Festival

9 i 10 września na warszawskim lotnisku Bemowo podczas ON AIR Festival wystąpią m.in. Tame Impala oraz Jorja Smith.

2sher

Fanów festiwali czekają w tym roku nie lada ciężary. Kalendarz wydarzeń staje się bowiem naprawdę konkretny, a to powoduje niemałe dylematy odnośnie tego, na który event pojechać. Niemalże każdy tydzień przynosi nowe ogłoszenia, a to tylko potęguje tę swoistą klęskę urodzaju, do której nierzadko dorzuca się agencja Follow The Step. Team odpowiedzialny między innymi za FEST Festival 2022 czy polski koncert Hardwella ani myśli w tym temacie spuścić z tempa. A dowodem na to jest kolejny festiwal na polskiej mapie.

On Air Festival nowym eventem na mapie Polski

Tym razem powody do zadowolenia mogą mieć mieszkańcy stolicy. To właśnie tam, a konkretnie na lotnisku Bemowo, odbędzie się ON AIR Festival. W dniach 9 i 10 września na dwóch scenach wystąpi tam około 30 artystów z Polski i zagranicy. Skład artystów ma odzwierciedlać obecne trendy panujące na największych światowych festiwalach. Organizatorzy zapowiadają to wydarzenie jako największe tego typu w stolicy. To odważne stwierdzenie, będące jednocześnie rzuceniem rękawicy odbywającemu się na początku czerwca Orange Warsaw Festival 2022.

emuze.me

Mocne ogłoszenia na start

Nowy event na polskiej scenie wita się z potencjalnymi nabywcami biletów konkretnymi ogłoszeniami. Poznaliśmy w sumie 8 nazwisk, w tym dwóch headlinerów. Są nimi Jorja Smith oraz wyczekiwany już od dłuższego czasu w naszym kraju Tame Impala.

Oprócz nich, lineup zasilili Alexandra Savior, Baasch, Celeste, Ralph Kaminski, The Comet Is Coming oraz Tash Sultana. Kolejne ogłoszenia już wkrótce.

ultra

Brak opisu.

ON AIR Festival 2022 – bilety

Wraz z ogłoszeniem artystów ruszyła też sprzedaż biletów. Wejściówki w cenie 249 zł za jednodniową i 389 zł za karnet znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
9
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?