Znamy pełny lineup Target One Festival 2022. Czołówka polskiego EDMu i zagraniczna dokładka!

DJ Kris, Matys, Skytech, DJ Kuba Neitan i nie tylko – tak wygląda lineup Target One Festival 2022. Do zobaczenia 18 czerwca w Krotoszynie!

kalendarz

Wiecie, kto będzie największym zwycięzcą tegorocznego sezonu festiwalowego? Wy – ponieważ będzie dużo okazji do dobrej zabawy w różnych miejscach Polski. I artyści przy okazji – gdyż oni będą mieli wiele okazji do występów (i przy okazji do zainkasowania jakiejś określonej sumki). W skrócie – czeka nas ciekawe lato, a swoje trzy grosze do tego tematu na odcinku wielkopolskim chce dołożyć Target One Festival. Seria imprez powróciła na mapę Polski w ubiegłym roku (o czym pisaliśmy pod tym linkiem), w tym roku ugruntowując swoją pozycję.

Dwie zrealizowane w tym roku (pod marką Target One Night) imprezy były klasycznymi “halówkami”. Przed nami jednak sezon wydarzeń plenerowych, i na tą okoliczność organizatorzy nie są obojętni. Dlatego też 18 czerwca w Krotoszynie odbędzie się impreza na świeżym powietrzu właśnie o nazwie Target One Festival 2022. I już teraz wiemy, że pod względem polskiego składu lineup’u (ale nie tylko) lipy nie będzie.

emuze.me

Znamy cały lineup

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o głównych gwiazdach imprezy – a będą nimi DJ Kris i Matys, którzy zagrają seta back2back. W międzyczasie lineup został domknięty, tym samym znamy już pełny jego skład. Tym samym, oprócz żywych legend polskiego clubbingu, na krotoszyńskich Błoniach wystąpią jeszcze: Skytech, DJ Kuba & Neitan, 4 Strings, CJ Stone, EMDI, Avergy, Math Sunshine

Bilety już w trzeciej puli

Otrzymaliśmy więc skład wypełniony czołowymi nazwami polskiej sceny EDM, a także obecnymi bardzo często w naszym kraju zagranicznymi postaciami sceny trance. Tego typu brzmienia w tych okolicach zdają egzamin, więc możemy spodziewać się naprawdę udanej imprezy, na którą bilety można kupić już teraz pod tym linkiem. Obecnie bilet zwykły kosztuje 95 zł, a VIP – 130 zł.

ultra

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Target One Festival 2022.


foto: Gustav Photography

emuze.me

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?