Target One Festival znów pokazuje swoje ambicje. Tak wygląda projekt tegorocznej sceny

Wraz z przeprowadzką do Wrocławia, Target One Festival ewidentnie chce wejść o szczebel wyżej. Właśnie dostajemy na to kolejny dowód.

sunrise

Już za równo miesiąc Target One Festival zadebiutuje we Wrocławiu. Po kilku edycjach mających miejsce w Krotoszynie, impreza przenosi się do stolicy Dolnego Śląska. 8 czerwca na Polach Marsowych wystąpią między innymi Vini Vici oraz Ben Nicky. To oczywiście nie wszystko, co przyszykowali na ten rok organizatorzy – więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

2024 rok to dla Target One Agency z pewnością rok dużych zmian. Z każdym miesiącem coraz bardziej uzasadnione jest także określenie “idziemy pod prąd“. Widać to było już podczas rozpoczęcia sprzedaży biletów, które – co jest na polskiej scenie rzadkością – zbiegło się z ogłoszeniem pełnego składu artystów. Warto przy tym wspomnieć także o wciąż jeszcze rzadko widzianej na naszych festiwalach szerokiej i niemalże darmowej dostępności wody. Teraz do tej listy rzeczy, które widujemy rzadko, a robi je w tym roku Target One Festival, dołącza kolejny punkt.

kalendarz

Tak ma wyglądać scena

Zazwyczaj organizatorzy imprez i festiwali stronią od ujawniania strategicznych szczegółów natury produkcyjnej przed otwarciem bram dla uczestników. Pod prąd idzie wrocławska impreza, która już teraz udostępniła wizualizację głównej sceny. I trzeba przyznać, że na papierze wygląda to naprawdę imponująco.

kalendarz

Oczywiście wizualizacje wizualizacjami, a życie życiem. Efekt końcowy może więc wyglądać trochę inaczej. Niemniej poziom startowy jest doprawdy konkretny – a jeśli panowie z Krotoszyna dowiozą taką formę 8 czerwca na Polach Marsowych, jak na wizualizacji, to możemy mieć do czynienia z czarnym koniem tegorocznego sezonu. O tym, jak to będzie wyglądać na miejscu, możecie przekonać się sami – bilety na Target One Festival 2024 dostępne są pod tym linkiem.


foto: ErZet Arts

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?