The Chainsmokers szczerze o swojej dwuletniej przerwie. “Byliśmy wyczerpani i zagubieni”

W obszernym wpisie na social mediach duet The Chainsmokers postanowił podzielić się z fanami kulisami swojej dwuletniej przerwy.

sunrise

Kiedy w lipcu 2019 roku mogliśmy usłyszeć The Chainsmokers w Polsce podczas Sunrise Festival, nikt nie spodziewał się wydarzeń z kolejnych miesięcy. Pod koniec tamtego roku panowie postanowili zrobić sobie przerwę i całkowicie wyłączyć się z social mediów. Mijały miesiące, a my nadal nie otrzymywaliśmy żadnych nowych informacji.

W końcu nadszedł nowy, 2022 rok i duet wynurzył się z ciemności muzycznej. Na początku stycznia Amerykanie poinformowali, że już wkrótce dostaniemy informacje o ich czwartym albumie studyjnym. W międzyczasie podzielili się z nami jeszcze nowym remiksem w starym stylu.

kalendarz

Nowy krążek na ostatniej prostej

Alex i Drew wrócili na social media, powoli oraz stopniowo dzieląc się z nami nowymi szczegółami. Ostatnio artyści otworzyli się przed swoimi fanami i wyjaśnili przyczynę zniknięcia i tymczasowego zawieszenia wydawania muzyki.

kalendarz

Ciągle powtarzamy: „Żałujemy, że nie mogliśmy zrobić tego albumu 4 lata temu”.

Pod koniec 2019 roku czuliśmy się trochę zagubieni. Właśnie wydaliśmy nasz trzeci album i zakończyliśmy naszą drugą dużą trasę po Stanach Zjednoczonych. Wiecznie wdzięczni, ale bardzo wyczerpani, zdecydowaliśmy, że potrzebujemy trochę czasu na zastanowienie się i ponowne odkrycie tego, co nas najbardziej ekscytowało w tym projekcie.

Reset i nowa motywacja do działania

W opisie materiału video, który pojawił się na social mediach formacji możemy przeczytać o tym, jak wyglądały ich ostatnie dwa lata. Szczególnie zwracamy uwagę na pierwszy akapit, gdzie dowiadujemy się, co zmieniło podejście Alexa i Andrew.

Uciekliśmy na Hawaje z przyjaciółmi i daliśmy sobie pozwolenie, żeby w ogóle nic nie tworzyć, jeśli nie chcemy. I nie robiliśmy tego przez pierwsze cztery dni. Wstawaliśmy późno, surfowaliśmy całe popołudnie, piliśmy wino, jedliśmy grzyby, rozmawialiśmy godzinami, słuchaliśmy ulubionej muzyki i śmialiśmy się do rozpuku. Czwartego dnia stworzyliśmy piosenkę, która przypominała to wszystko. Wkrótce ją usłyszycie.

Ta piosenka zmieniła trajektorię podróży. Potem wszystko, co chcieliśmy robić, to tworzyć. Nie czuliśmy się tak od początku naszej kariery. Wróciliśmy do domu z dorobkiem, który stał się podstawą tego albumu. Spędziliśmy następne dwa lata, oddzielając każdą piosenkę, którą napisaliśmy, od tekstu do produkcji, aby uczynić je absolutnie najlepszymi, jakimi mogą być, wiedząc, że czekacie i ponieważ czuliśmy, że jesteśmy wam to winni.

Teraz wszystko jest już gotowe. Dziękujemy za danie nam czasu na ponowne odkrycie siebie, naszej muzyki i miłości do tego, dlaczego to robimy. Prawda jest taka, że ​​mogliśmy zrobić ten album tylko teraz. I nie możemy się doczekać, kiedy się nim z Wami podzielimy.

The Chainsmokers

Jak pokazuje historia duetu, czasem trzeba się zatrzymać, naładować baterie, na spokojnie wszystko sobie przemyśleć, odnaleźć na nowo sens działania. Panowie mają to już za sobą i niedługo usłyszymy co nowego przygotowali po okresie przerwy. Czujemy w kościach, że czekają nas kolejne radiowe hity.

sunrise

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?