The Kid LAROI oddaje hołd Juice WRLD’owi w nowym singlu

The Kid LAROI wydając “Where Does Your Spirit Go” oddaje hołd Juice WLRD’owi. Nowy singiel będzie na przyszłym albumie pt. “The First Time”.

PDC

The Kid LAROI jest aktualnie jedną z gwiazd światowego formatu, która zdobyła największą rozpoznawalność, dzięki sukcesowi piosenki “STAY”. Numer od lipca 2021 roku wygenerował ponad 2,5 mld odtworzeń na samym Spotify. Warto też wspomnieć, że utwór przez dłuższy czas królował na TikToku, co w dzisiejszych czasach nikogo nie powinno zdziwić.

Hołd zmarłemu przyjacielowi

Jest to wysoce prawdopodobne, że czytając ten artykuł, wiecie, że The Kid LAROI jest nazywany wychowankiem Juice WRLD’a. Między innymi przez przyjaźń z chicagowskim raperem, talent młodego Laroia został pokazany szerszemu grona odbiorców na całym świecie. Z wielkiej sympatii i wdzięczności do Jarada, właśnie po jego śmierci powstał utwór “Where Does Your Spirit Go”, który zapowiada nowe wydawnictwo australijskiego rapera. Numer po raz pierwszy można było usłyszeć w kwietniu 2022 roku podczas koncertu w Los Angeles. Równo rok później, czyli 21 kwietnia piosenka oficjalnie pojawiła się na streamingach.

emuze.me

“The First Time” nadchodzi…

Na ten moment nie jest jeszcze znana dokładna data premiery debiutanckiego albumu. Po słowach rapera można wywnioskować, że nawet on sam nie wie, kiedy będzie mieć swoją premierę. Pierwotnie “The First Time” miało się pojawić jeszcze w 2022 roku, żeby potem można było ją przenieść na szerszy początek następnego. Miejmy nadzieję, że polscy fani usłyszą nowe utwory już na początku czerwca, albowiem The Kid LAROI wystąpi w Polsce na Orange Warsaw Festival.

W każdym razie na nowym wydawnictwie pojawi się “Where Does Your Spirit Go” oraz nieoficjalnie “Heaven” i “What Just Happened”. Wszystkie prawdopodobne numery, które mają znaleźć się na nowym krążku oraz wszelkie snippety, czy leaki możecie posłuchać pod tym linkiem.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?