Tomorrowland 2019 – Eric Prydz, Don Diablo i Axwell z własnymi scenami!

Kilkuset artystów na szesnastu scenach – tak zapowiada się piętnasta edycja jednego z najbardziej widowiskowych festiwali świata. To będzie coś!

kalendarz

Do kolejnej, piętnastej już edycji festiwalu Tomorrowland zostało jeszcze trochę ponad pół roku, jednak już teraz – jak co roku – zaczynamy dowiadywać się pierwszych szczegółów dotyczących tego, co pod koniec lipca w Boom będzie się dziać.

Całkiem niedawno podawaliśmy szczegóły sprzedaży biletów, która rozpoczyna się na dniach. Teraz przyszedł czas na kolejne informacje – w naszej opinii przyciągające uwagę nieco bardziej. Poznaliśmy bowiem wszystkie podmioty, które będą organizować swoje imprezy na licznych, bo aż na piętnastu (nie liczymy szesnastej, którą jest Mainstage) scenach.

kalendarz

Pod koniec lipca w Belgii zameldują się stali bywalcy – wśród nich Axwell ze sceną labelu Axtone czy Armin van Buuren, którego scena A State Of Trance zagości w Boom ostatniego dnia imprezy, ale także label Q-Dance, który jako jedyny podmiot przejmie jedną ze scen na wszystkie sześć dni festiwalu.

kalendarz

Wśród wartych uwagi artystów, którzy zaprezentują swój showcase, warto wymienić takie mocne nazwiska, jak Martin Garrix (scena labelu STMPD RCRDS, na której – i tu możemy stawiać dolary przeciwko orzechom – najpewniej pojawi się Blinders, zagości w piątek, 19 lipca), Eric Prydz (którego scena EPIC Holosphere będzie czekać na fanów cięższych brzmień 19 i 26 lipca), a także Don Diablo (który zaprezentuje artystów z labelu Hexagon na jednej scenie 26 lipca).

W sumie zobaczymy kilkuset artystów, którzy zostaną zaproszeni przez kilkadziesiąt różnych podmiotów – wśród nich artyści, labele oraz kluby z Ibizy (swoją obecność zapowiedziały Shine i Cafe Mambo). Cała lista hostów dostępna jest poniżej.

sunrise

Karuzela związana ze sprzedażą biletów powoli się rozkręca, a organizatorzy festiwalu Tomorrowland tylko dolewają oliwy do ognia, publikując pierwsze – jak najbardziej zadowalające – informacje. Już wkrótce możemy się spodziewać pierwszych potwierdzonych nazwisk, które będą częścią piętnastego w historii Madness!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?