Tomorrowland 2020 – Jak kupić bilety?

Organizatorzy opublikowali teaser przedstawiający motyw przewodni Tomorrowland 2020. Poznaliśmy również szczegóły dotyczące sprzedaży biletów.

kalendarz

Z roku na rok na świecie mamy coraz więcej imprez i festiwali związanych z muzyką elektroniczną. Jednak wśród nich jest kilka, które wiodą prym od wielu lat i na samą myśl o nich fanom EDM mocniej bije serce. Jednym z nich jest belgijski Tomorrowland, który odbywa się nieprzerwanie od 2005 roku.

Wzgórza w miejscowości Boom są stałym domem dla eventu, gdzie co roku setki tysięcy ludzi bawi się na kilkunastu scenach. Od kilku lat, ze względu na ogromne zainteresowanie, organizatorzy postanowili przedłużyć imprezę do dwóch weekendów. Nie inaczej będzie w przyszłorocznej edycji.

emuze.me


POSŁUCHAJ SETÓW Z TOMORROWLAND 2019


Znamy motyw przewodni Tomorrowland 2020

Niedawno Tomorrowland udostępnił zapowiedź, zawierającą motyw przewodni kolejnej edycji: The Reflection of Love. Sama zapowiedź jest bardzo tajemnicza i póki co niewiele wyjaśnia – dlatego czekamy na więcej wskazówek ze strony belgijskiego giganta.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału na Madness powinny się zainteresować dalszą częścią tekstu. Poznaliśmy bowiem szczegóły dotyczące sprzedaży biletów.

ultra


Tomorrowland 2020 – startuje rejestracja!

Rejestracja wstępna zacznie się już 14 grudnia o godzinie 17:00 i potrwa do 31 stycznia 2020. Posiadanie konta Tomorrowland jest warunkiem koniecznym do zakupu biletów. Możecie się przygotować już teraz – wystarczy, że wejdziecie w ten link.

Pamiętajcie o jeszcze jednej rzeczy – sama rejestracja nie gwarantuje kupna biletu. Wyjątkiem jest pierwszych 20 osób z każdego kraju na świecie, które będą mogły nabyć 4 karnety bez kolejki, korzystając z dedykowanego linku. Szczęściarze zostaną poinformowani o takim przywileju do 20 grudnia za pośrednictwem e-maila.

Sprzedaż zestawów Global Journey rozpocznie się 18 stycznia 2020 roku o godzinie 17:00. W skład zestawu wchodzi bilet na wszystkie trzy dni imprezy, nocleg oraz (co nie jest obowiązkowe) transport. Informacje dotyczące wszystkich możliwych konfiguracji znajdziecie pod tym linkiem.

Tydzień później, 25 stycznia o 17:00, rozpocznie się wielki wyścig po bilety oraz miejsca na DreamVille. Jeśli nie uda Wam się zaopatrzyć w karnety w pierwszej turze – zawsze pozostaje runda druga. Start w sobotę 1 lutego, o 17:00.

kalendarz


Tomorrowland 2020 – ceny biletów

Bilety jednodniowe:

Day Pass (bilet zwykły) – 105,50 euro (1 pula), 109 euro (2 pula)
Pleasure Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu, bez strefy VIP na Mainstage) – 148,5 euro (1 pula), 170 euro (2 pula)
Comfort Day Pass (bilet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 190 euro (1 pula), 200 euro (2 pula)

Karnety:

Full Madness Pass (karnet zwykły) – 249 euro (1 pula), 295 euro (2 pula)
Full Madness Comfort Pass (karnet z dostępem do stref komfortu wraz ze strefą VIP na Mainstage) – 440 euro (1 pula), 510 euro (2 pula)

emuze.me

ultra

Informacje odnośnie pozostałych opcji (a więc zestawów z miejscem na polu namiotowym DreamVille oraz zestawów Global Journey) znajdziecie pod tym linkiem.


Co roku bilety na Tomorrowland schodzą jak ciepłe bułeczki. Przykładowo tegoroczna edycja wyprzedawała się w ciągu kilkudziesięciu minut, niezależnie od puli. Dlatego nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam powodzenia!

Tomorrowland 2020 odbędzie się w belgijskim Boom w dniach 17–19 lipca i 24–26 lipca.

emuze.me

kalendarz

Total
12
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?