Na stronie Tomorrowland pojawiło się tajemnicze odliczanie. Czego mamy się spodziewać tym razem?

Festiwal Tomorrowland szykuje kolejną atrakcję dla fanów EDM. Napięcie buduje odliczanie, które ma zakończyć się… ze startem 2021 roku.

kontakt

W tym roku jeden z najbardziej znanych festiwali na świecie – Tomorrowland – ze względów oczywistych nie mógł się odbyć. Nie przeszkodziło to jednak organizatorom w przygotowaniu niezwykłego wirtualnego festiwalu. W specjalnie stworzonym świecie wystąpiły największe gwiazdy muzyki elektronicznej, w tym chociażby Martin Garrix, Tiesto czy Armin van Buuren. Kulisy powstania Tomorrowland Around the World możecie zobaczyć tutaj, a tymczasem belgijski festiwal szykuje kolejną niespodziankę.

Nowy rok z EDM?

Na stronie internetowej Tomorrowland po raz kolejny pojawił się tajemniczy zegar.

Poprzednim razem taki zegar mogliśmy zobaczyć na wiosnę – zakończenie odliczania wiązało się z ogłoszeniem informacji o wirtualnym festiwalu. Teraz zegar odlicza czas do…. nowego roku. Więcej informacji mamy poznać dopiero we wtorek, 10 listopada. Już teraz wiele osób przypuszcza, że może chodzić o kolejne wirtualne wydarzenie, które rozpocznie 2021 rok. O tym, co to będzie, przekonamy się po weekendzie – wtedy karty mają zostać odsłonięte.

Total
5
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?