Poznaliśmy lokalizacje imprez Tomorrowland Unite. Madness rozpęta się w nowych miejscach!

Południe Europy musiało naprawdę przypaśćdo gustu organizatorom Tomorrowland – edycje wyjazdowe pod marką UNITE odbędą się właśnie tam!

sunrise

Marka Tomorrowland to nie tylko kultowy festiwal w belgijskim Boom, ale wydarzenie przyciągające uwagę maniaków EDM z całego świata! Od czterech lat organizatorzy poszerzają łączną liczbę uczestników, gromadząc kolejne dziesiątki tysięcy imprezowiczów podczas wydarzeń Tomorrowland
UNITE!

Imprezy spod tego szyldu odbywają się równolegle z główną odsłoną w najróżniejszych zakątkach świata. W każdej z lokacji organizatorzy gwarantują występy gwiazd wielkiego formatu na żywo, a w tak zwanym prime timie, na wielkich LEDowych ekranach wkomponowanych w aranżację sceniczną wyświetlana jest satelitarna transmisja z najważniejszych występów na belgijskim Mainstage.

kalendarz

W 2019 roku Tomorrowland UNITE zawita do Aten, Porto, Malty i Barcelony – a więc powody do zadowolenia mogą mieć ci, którzy 27 lipca planują być na południu Europy. Niemniej mamy do czynienia z regresem – w ubiegłych latach lokalizacji było więcej i były one rozsiane po całym świecie.

kalendarz

Mimo to, imprezy spod znaku Tomorrowland UNITE niewątpliwie należą do tych, na których warto zagościć. Sceny oraz oprawa audiowizualna bardzo mocno nawiązują – zarówno tematycznie, jak i jakościowo – do belgijskiej edycji. Dodatkowo bilety na siostrzane wydarzenia są dostępne o wiele łatwiej, niż na główny event.

Dodatkowym atutem takich wydarzeń są dosyć wakacyjne lokalizacje, no bo kto by nie chciał przeżyć namiastki Tomorrowland, będąc na wakacjach w Barcelonie lub Atenach? 🙂

sunrise

kalendarz

Total
17
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?