kontakt

Już wiele razy podkreślaliśmy, że w bieżącym roku na Starym Kontynencie nie ma co liczyć na większe imprezy. Koronawirus nadal zbiera swoje żniwo i nie zanosi się, by w najbliższym czasie się to zmieniło. W związku z tym organizatorzy imprez planowanych na początek 2021 roku mają spory ból głowy. Niepewność ta skłania niektórych do odwoływania już teraz swoich imprez. Taką decyzję już teraz podjął organizator zimowej edycji Tomorrowland.

Smutny początek roku

Pierwsze miesiące 2021 roku mogą być równie smutne, co niemal cały obecny rok. Po niepokojących wieściach z Meksyku i Miami otrzymujemy smutne wieści od Tomorrowland Winter. Z powodu niejasnej przyszłości spowodowanej COVID-19 organizatorzy zdecydowali odwołać zaplanowane na 2021 rok wydarzenie.

Tomorrowland Winter 2021 nie może odbyć się z powodu niepewnych okoliczności wywołanych przez COVID-19. Zorganizowanie takiego festiwalu, jak Tomorrowland Winter, wymaga sporego przygotowania, zarówno ze strony organizatorów i lokalnych partnerów, jak i Was, People of Tomorrow. Biorąc pod uwagę obecny brak perspektyw na najbliższe miesiące, Tomorrowland nie ma innego wyjścia, jak tylko nie organizować edycji Tomorrowland Winter w 2021 roku.

Tomorrowland Winter

Ogromny pech

Dotychczas Tomorrowland zorganizował jedną zimową edycję – w 2019 roku. Tegoroczna, podobnie jak i ta planowana na przyszły rok, została odwołana z powodu pandemii koronawirusa. Można mówić więc o ogromnym pechu, który z pewnością odbije się finansowo na organizatorach imprezy. Jaki to będzie miało wpływ na dalsze poczynania Tomorrowland i czy historia eventów we francuskich Alpach zakończy się na jednej, jedynej edycji? Na te pytania dostaniemy odpowiedź dopiero po nowym roku.

kontakt