tomorrowland_winter

Tomorrowland Winter 2023 – szczegóły transmisji na żywo

Rusza Tomorrowland Winter 2023. Od poniedziałku 20 marca przez kolejne dni, odbywać się będzie transmisja z wydarzenia.

sunrise

Właśnie rozpoczyna się zimowa edycja jednego z największych festiwali muzycznych na świecie – Tomorrowland Winter. Wydarzenie, które odbywa się na terenie Alpe D’Huez we Francji potrwa w sumie tydzień, do 25 marca. W tegorocznym lineup’ie festiwalu nie zabrakło – jak zawsze – wielu popularnych artystów. Wystąpią tam między innymi Martin Garrix, Axwell, Lost Frequencies czy Afrojack. Na miejscu czeka zatem uczestników wiele atrakcji i muzycznych emocji. Dla wszystkich tych, którzy jednak nie pojawią się tam osobiście, a chcą śledzić wydarzenie, Tomorrowland przygotował transmisję na żywo.

Pięć dni z Tomorrowland Winter 2023

W poniedziałek 20 marca i wtorek 21 marca One World TV pokaże, jak wyglądają przygotowania do festiwalu. Wtedy wyemitowane zostaną także występy z ubiegłorocznej edycji oraz pojawią się wywiady z artystami.

kalendarz

Najciekawiej będzie natomiast w czasie kolejnych trzech dni. Wieczorami od 22 do 24 marca będziemy mogli zobaczyć sety z głównych scen imprezy. Między godziną 19 a 21 zaprezentowane zostaną sety z odtworzenia z dziennych scen CORE, Crystal Garden i Frozen Lotus. Natomiast potem – od godziny 21 do 2 w nocy – będziemy mieli okazję oglądać transmisje na żywo z występów mających miejsce na tegorocznej Mainstage. Możemy więc liczyć na sety takich postaci, jak Martin Garrix, Axwell, Steve Aoki, W&W, R3HAB, James Hype, Lost Frequencies, Amelie Lens oraz Dimitri Vegas & Like Mike.

kalendarz

W sobotę 25 marca i niedzielę 26 marca jeszcze raz będzie można podziwiać najistotniejsze momenty z tej edycji.

Więcej w radiu

Aby być w pełni na bieżąco z tym co dzieje się podczas Tomorrowland Winter, warto słuchać One World Radio. Tam, tylko w formie audio pojawi się znacznie więcej setów z tegorocznej edycji. We wtorek 21 marca od godziny 19 będzie okazja, by śledzić The Gathering. Potem od środy do piątku One World Radio będzie nadawać na żywo od godziny 14 do 2 w nocy występy z różnych scen.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?