Tomorrowland Winter 2019 – zobacz oficjalne aftermovie!

Premiera aftermovie przyciągnęła tysiące fanów Tomorrowland. Film ma blisko 12 minut, a tracklista zawiera aż 9 utworów.

kalendarz

Już jest! Dziś punktualnie o godzinie 15:00 odbyła się premiera długowyczekiwanego aftermovie z pierwszej edycji Tomorrowland Winter! Na film nie musieliśmy długo czekać. Zmontowanie wideo zajęło organizatorom miesiąc. Finalnie fani otrzymali blisko 12-minutową opowieść. W aftermovie znajdziecie piękne krajobrazy, występy gwiazd EDM i niemal każdy kąt Tomorrowland Winter. Sprawdźcie poniżej.

W filmie usłyszycie aż 9 utworów od między innymi Third Party, Thomasa Gold’a i duetu Dimitri Vegas & Like Mike. W kilkanaście minut po premierze aftermovie obejrzało kilkadziesiąt tysięcy osób. Nic w tym dziwnego, bo takiego eventu na świecie jeszcze nie było. Kolejna okazja do wspaniałej zabawy w zimowej scenerii już w przyszłym roku. Organizatorzy Tomorrowland Winter zapowiedzieli, że druga edycja imprezy odbędzie się między 14, a 21 marca 2020 roku.

emuze.me

W tym roku impreza odbyła się we francuskim miasteczku Alpe d’Huez na wysokości ponad trzech tysięcy metrów nad poziomem morza. Pomysł zimowego Madness okazał się strzałem w dziesiątkę, bo bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Podczas tygodniowego eventu bawiło się 30 000 osób spragnionych elektronicznych brzmień. Wisienką na torcie były oczywiście gwiazdy muzyki elektronicznej z pierwszej półki – podczas imprezy zagrali między innymi Armin van Buuren, Steve Aoki, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix oraz Afrojack.

emuze.me

ultra

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?