Oto pełny lineup Transmission Poland 2023. Moc muzyki trance już wkrótce w Trójmieście

Druga edycja Transmission Poland zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna odsłona odbędzie się 28 października w ERGO Arenie.

PDC

28 października w trójmiejskiej ERGO Arenie już po raz drugi spotkają się tysiące fanów muzyki trance z Polski i nie tylko. Po udanej pierwszej edycji, Transmission Poland powraca nad polskie morze. Od jakiegoś czasu poznajemy kolejne nazwiska z lineup’u imprezy – a czas ten jest dość krótki, bo pierwsze ogłoszenie miało miejsce na początku czerwca. Tymczasem jesteśmy na półmetku lipca, a organizatorzy domykają już skład artystów. Dość rzadkie, jak na polskie eventy.

I mamy już cały skład

Pierwszą odsłoniętą kartą Transmission Poland 2023 był Markus Schulz, o czym pisaliśmy już na naszych łamach. Im dalej w las, tym ciekawiej – dlatego też kolejnym DJem, który zailił skład, był Sneijder. Jeszcze bardziej interesująco zrobiło się zaś, kiedy oznajmiono, kto swoim występem będzie otwierać imprezę. A będzie to Indecent Noise pod aliasem Disco19, skupionym na melodycznych i progresywnych brzmieniach.

emuze.me

Jeśli komuś w lineup’ie brakowało “prawdziwego trance’u”, to po kolejnym ogłoszeniu nie miał już zbytnio na co narzekać. Czwartym ogłoszonym nazwiskiem okazał się bowiem Cold Blue. Podobne odczucia mogli mieć także ci, którzy polubili mocne uderzenie – będzie za nie odpowiedzialny MaRLo, który zagra seta w formule Tech Energy. Na liście płac znajdzie się też żeńska reprezentacja, którą stanowić będzie dobrze znana wśród polskich fanów trance Nifra. W Trójmieście nie zabraknie oczywiście ikon – tę kategorię sceny trance będzie na Transmission Poland 2023 reprezentować Paul van Dyk.

Do domknięcia tej układanki brakowało jeszcze jednego nazwiska – i okazał się nim Bryan Kearney. Brytyjski producent w ostatnim czasie balansuje między euforycznymi, upliftowymi brzmieniami a mocniejszym, techowym uderzeniem. Możemy się spodziewać, że obie odsłony tego twórcy znajdą swoje miejsce podczas Transmission Poland 2023.

PDC

Transmission Poland 2023 – pełny lineup

Tym samym pełny lineup Transmission Poland 2023 prezentuje się następująco:

Markus Schulz
Paul van Dyk
Bryan Kearney
MaRLo pres. Tech Energy
Nifra
Sneijder
Cold Blue
Indecent Noise pres. Disco19

Obecnie dostępne są wejściówki z 3. puli, w cenie 299 zł. Tu mowa oczywiście o opcji standardowej, bo można sobie także nabyć bilet VIP w cenie 549 zł. Więcej szczegółów odnośnie opcji biletowych znajdziecie na stronie internetowej organizatora.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?