Tymek zaskakuje fanów, wydając trzeci album w tym roku. Na dniach rusza jego trasa koncertowa

Album “Odrodzenie” oraz wydawnictwo jako SevenPhoenix to, na to wygląda, mało dla Tymka. Właśnie ukazał się jego trzeci w 2022 album.

silesia beats

Utwory tego gościa mieliście okazję słyszeć z pewnością – nawet, jeśli zadziało się to nieświadomie. Tymek zamieszał na polskiej scenie muzycznej w roku 2019 za sprawą rapowo-klubowych numerów, na czele z “Językiem ciała”, będącym na YouTube jednym z najpopularniejszych polskich utworów wszechczasów.

Trzeci album w 2022

Młody wokalista postanowił jednak w pewnym momencie nie ograniczać się do imprezowych kawałków, czego efektem jest chociażby alias SevenPhoenix (w który niemały wkład miał chociażby producent Pham). Album wydany w ramach tego projektu ukazał się w połowie września.

jay_cluss

Nie był to jednak pierwszy długograj w wykonaniu urodzonego w Opolu artysty. Na wiosnę światło dzienne ujrzał bowiem poprzedzony dość kontrowersyjną kampanią reklamową album “Odrodzenie“. Oprócz tego otrzymaliśmy jeszcze kilka luźnych singli (w tym collab ze Skytechem, Maro Music i duetem SI US PLAU) – ale, jak się okazuje, to nie było jego ostatnie słowo na rok 2022.

ultra

Na kilka dni przed startem zimowej trasy koncertowej, Tymek postanowił zaskoczyć fanów i wydać siedmioutworowe wydawnictwo, zatytułowane “ZIMA 22”. Nie jest to bardzo długi materiał – trwa on bowiem 22 minuty – ale z pewnością będzie to rzecz warta uwagi dla entuzjastów twórczości Tymoteusza. A szczególnie, jeśli są to osoby ceniące sobie w muzyce, tu cytat, “melancholię, poszukiwanie sensu, miłości, zrozumienia”.

Najnowszy materiał młodego twórcy możecie sprawdzić poniżej.

silesia beats

Startuje trasa

Jak wspomnieliśmy, nowe wydanie Tymka poprzedza rozpoczynającą się własnie trasę koncertową o tej samej nazwie. Opolanin w ciągu najbliższych dni odwiedzi siedem największych polskich miast. Tak prezentuje się rozpiska występów:

27 listopada – Wrocław (A2)
1 grudnia – Kraków (Klub Studio)
2 grudnia – Warszawa (Progresja)
8 grudnia – Gdańsk (B90)
11 grudnia – Łódź (Wytwórnia)
13 grudnia – Katowice (Miasto Ogrodów)
15 grudnia – Poznań (TAMA)

Bilety na wszystkie daty znajdziecie pod tym linkiem. Za organizację koncertów odpowiada agencja Follow The Step.

ultra

jay_cluss

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?