ultraeurope2018

Ultra Europe 2019 – Nicky Romero, REZZ oraz Steve Aoki na czele trzeciej fazy lineupu!

Do lineupu tegorocznego Ultra Europe dołączają kolejni artyści – coś dla siebie znajdą fani undergroundu, headbangów, a także brzmień z mainstage’u rodem.

silesia beats

Podczas trwającego już sezonu festiwalowego organizatorzy wielkich eventów raczej nie spieszą się z podawaniem szczegółów lineupu – jako przykład możemy podać chociażby tegoroczną, piątą edycję Untold Festival, której organizatorzy dopiero teraz zaprezentowali drugą transzę artystów.

Nieco lepiej pod tym względem stoi Ultra Europe 2019, choć też tylko teoretycznie – mimo, iż dziś została opublikowana trzecia faza lineupu, to nie można zapomnieć o fakcie, iż w ramach pierwszej tury ogłoszeń została ogłoszona wyłącznie Swedish House Mafia.

jay_cluss

No właśnie – mamy już trzecią rundę ogłoszeń – a te stoją, jak to na imprezach spod znaku Ultra, na wysokim poziomie. Do już mocnego składu, zawierającego m.in. trio Above & Beyond, rzeczonych już wcześniej Szwedów, duet The Chainsmokers, DJa Snake’a czy Armina van Buurena, dołącza wielu DJów i producentów, których zobaczymy na scenie Resistance – między innymi Dubfire oraz Sasha i Nic Fanciulli, którzy zagrają back2back.

ultra

Nie zabraknie rzecz jasna atrakcji dla fanów bardziej mainstage’owego grania – na Ultra Europe 2019 zaprezentują się między innymi Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano czy Steve Aoki, a także reprezentanci szeroko rozumianego nurtu bass music – REZZ oraz NGHTMRE i SLANDER jako Gud Vibrations.

Nie zabraknie także obecnego na tegorocznej edycji Sunrise Festival duetu Tchami x Malaa i ich show “No Redemption“. Warto też przypomnieć, że na scenie UMF Radio swoje możliwości zaprezentują Paul Aristo oraz ArandiPolacy, którzy wygrali DJ contest.

silesia beats

Pełen skład trzeciej fazy lineupu przedstawia się następująco:

Art Department
Cheat Codes
Dubfire
Jeffrey Sutorius
Lost Kings
NGHTMRE + SLANDER present Gud Vibrations
Nicky Romero
Patrice Baumel
REZZ
Sasha B2B Nic Fanciulli
Steve Aoki
Sunnery James & Ryan Marciano
Tchami x Malaa

W ciągu najbliższych tygodni powinniśmy poznać kolejnych kilkudziesięciu wykonawców, którzy zaprezentują się w Poljud Arena w dniach 12-14 lipca, jednak już teraz możemy z czystym sumieniem przyznać, że jest naprawdę imponująco. Nie możemy się doczekać!

ultra

jay_cluss

kalendarz

Total
29
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?