Ultra Europe 2019 – Dzień 2 – Rozpiska transmisji na żywo!

Europejska mutacja Ultra Music Festival trwa w najlepsze! Dla wszystkich nieobecnych w Splicie UMF TV przygotowało livestream, i to z dwóch scen!

kalendarz

Pierwszy dzień tegorocznej edycji Ultra Europe już za nami! Przed zebranymi w kompleksie Park Mladezi w Splicie fanami muzyki elektronicznej zdążyły już wystąpić gwiazdy światowego formatu, między innymi Armin van Buuren, David Guetta czy The Chainsmokers. To jednak dopiero początek atrakcji – przed nami dzień drugi!

Timetable całej imprezy, w tym dzisiejszego dnia znajdziecie tutaj – jednak mamy świadomość, że sporą część z Was interesuje to, co dzieje się w ramach livestreama organizowanego przez UMF TV. Pierwsza z trzech transmisji odbyła się wczoraj, zaś dziś przyszedł czas na część drugą, która – podobnie jak pierwsza – jest bogata w uznane nazwiska na scenie muzyki elektronicznej, i to zarówno tej bardziej mainstreamowej, jak i tej bardziej undergroundowej.

emuze.me

Wszystkie szczegóły dotyczące dzisiejszych transmisji znajdziecie poniżej! Przy okazji przypominamy, że naszym Instagramem w ten weekend rządzi Paul Aristo jeden ze zwycięzców DJ contestu, który będzie miał okazję przedstawić swoje umiejętności przed europejską publicznością. Paweł pokaże Wam, jak wygląda impreza zarówno z perspektywy klubowicza, jak i artysty. Link do Instagrama Shining Beats znajdziecie tutaj gorąco zachęcamy do obserwowania!

ULTRA EUROPE – TIMETABLE LIVESTREAMU – 13 LIPCA

22:00 Opening Show
22:05 Lost Kings
23:00 Art Department
23:20 Sunnery James & Ryan Marciano
00:35 Art Department
00:55 Tchami x Malaa: No Redemption
01:55 Afrojack
03:30 Alesso

ultra

https://www.youtube.com/watch?v=XE8CzUbmsRk

emuze.me

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?