Ultra Europe 2023 – livestream

Przez wszystkie 3 dni Ultra Europe 2023 będzie można zobaczyć występy z dwóch scen. Transmisja startuje każdego dnia o godzinie 21.

silesia beats

Od lat początek lipca to czas odwiedzin Ultra Music Festival w Europie. Przed nami 9. edycja Ultra Europe, która jak zawsze odbywa się w chorwackim Splicie. Już od paru dni trwają w tamtych okolicach różnorakie wydarzenia towarzyszące, które nakręcają także polscy DJe. Skoro o Polsce – w Chorwacji jak zwykle festiwalowiczów z naszego kraju nie będzie brakować. Nie zabraknie też mocnych muzycznych wrażeń już na samym festiwalu – w tym roku lineup głównych scen ma prawo imponować. Przekonać się o tym będziecie mogli także Wy – i to nie wychodząc z domu.

Jak zawsze transmisja

Jak co roku będziemy mogli uczestniczyć w transmisji na żywo ze splickiego Parku Młodzieży. Każdego dnia festiwalu stream UMF TV będzie trwać od 21:00 do 5:00. Do wyboru będą dwa kanały – Main Stage oraz przeznaczony dla brzmień house i techno Resistance. Będzie więc okazja na zobaczenie setów czołowych postaci tanecznej elektroniki, których na Ultra Europe przecież nie brak.

jay_cluss

Przypomnijmy – głównymi gwiazdami pierwszego dnia imprezy są Hardwell, Zedd, Charlotte de Witte, Adam Beyer i Enrico Sangiuliano. W sobotę prym będą wieść Steve Aoki, DJ Snake, Timmy Trumpet oraz Boris Brejcha. Najjaśniejszymi postaciami finałowego dnia będą zaś Alesso, Martin Garrix, Carl Cox, Afrojack oraz W&W. O tym, które występy będą transmitowane, będziemy dowiadywać się w miarę upływu weekendu.

ultra

Timetable oraz szczegóły transmisji na poszczególne dni znajdziecie tutaj: DZIEŃ 1 | DZIEŃ 2 | DZIEŃ 3

kalendarz

silesia beats

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?